Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

võru vesi

ASi Võru Vesi nõukogu pole ligemale kuu aja jooksul suutnud rahuldada alkoholijoobes autojuhtimiselt tabatud ettevõtte juhatuse liikme Jüri Miksi lahkumisavaldust.

Esmaspäeval toimuma pidanud ASi Võru Vesi nõukogu istung, kus pidanuks arutlusele tulema ka Miksi 11. aprillil esitatud lahkumispalve, lükati nõukogu esimehe Aavo Hummali sõnul edasi.

„Seoses sellega, et juhatus ei saanud veel valmis 2017. aasta I kvartali raportit, on nõukogu koosolek üle viidud 19. maile,” teatas Hummal Lõunaeestlasele. Ta kinnitas, et 19. mai istungil on päevakorras ka Miksi personaalküsimus.

ASi Võru Vesi juhatuse liige ja Võru linnavolikogu liige Jüri Miks tabati alkoholijoobes autot juhtimas 21. märtsil ning ekspertiis tuvastas tal kriminaalse ehk rohkem kui 1,5-promillise alkoholijoobe.

11. aprillil esitas Miks veefirma nõukogule lahkumisavalduse, kui oli saanud teatavaks, et tema suhtes on algatatud kriminaalmenetlus.

„Sellise tegutsemisviisiga on Jüri Miks üles näidanud, et on oma teost aru saanud ja võtnud ka poliitilise vastutuse,” ütles Võru linnavolikogu esimees Andres Visnapuu aprillis Lõunaeestlasele. Seni pole aga ettevõtte nõukogu võimaldanud Miksil poliitilist vastutust realiseerida.

Kriminaalasjas süüdimõistmise korral lõppevad Jüri Miksi volitused Võru linnavolikogu liikmena ning tema asemel saab volikogu liikmeks Gert Goršanov.

ARVED BREIDAKS

SAMAL TEEMAL: Joobnult autot juhtinud Võru linnavoliniku suhtes algatati kriminaalasi

Viimased uudised