Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eile Võru vallas Parksepas toimunud autode ahelkokkupõrkes sai vigastada Võru vallavolikogu liige Piret Haljend.

„16.01.2019 kella 08.12 paiku toimus liiklusõnnetus Võrumaal Võru vallas Puskaru-Väimela mnt 13,8. kilomeetril, kus 29-aastane naine sõitis sõiduautoga Volvo XC90 tagant otsa ees peatunud sõidukile Volkswagen Sharan, mida juhtis 51-aastane mees. Volkswagenis viibinud 47-aastane naine toimetati Lõuna-Eesti haiglasse kontrolli,” kirjutab Haljend sotsiaalmeedias ja annab mõista, et ees sõitnud autos olid tema ja abikaasa Ülo.

Haljend täpsustas, et nende ees oli veel üks auto, kellele omakorda peale lööki nemad otsa lendasid ja enne seda kõike tegi linnaliinibuss vasakpööret.

Õnnetus toimus Parksepa ja Väimela vahelisel teelõigul.

„Minu ja Üloga on kõik korras, suur ehmatus ja talutav peavalu, kuid siiski olen õnnelik ja tänulik, et saan kokkuvõtvalt öelda – õnnelik õnnetus,” lisas Haljend, „Ohutut liiklemist kõigile ja nii tahaks et meie maanteedel oleks rohkem õnne ja õnnelikke õnnetusi, kuid paraku…Tõesti Parksepa inimestele – olge enne seda orgu tähelepanelikud ja võtke hoog maha, kuigi kiirusepiirangut asulasisest ei ole ja hea on hoog üles võtta.”

Võrus pereõena töötav Haljend märkis, et pärast EMO-s käimist oli ta juba tööl ja käis ka volikogu istungil oma uue aksessuaari – kaelatoega.

Kommentaarid

Viimased uudised