Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kolmapäeva õhtul kella 19 paiku peatas tähelepanelik tanklatöötaja Võrus asuvas tanklas joobes mehel autoga sõitma minemise.

Veel enne, kui korrakaitsjad väljakutse peale sündmuskohale saabusid, oli tarmukas tanklatöötaja joobe kahtlusega autojuhil teekonna tõkestanud ning masina süütelukust võtmed ära võtnud, vahendab Postimees.

Politseinikud tuvastasid mehel raske joobe, ta peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning viidi arestikambrisse kainenema.

Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarust tõdes, et tanklatöötajate tegutsemine näitab ilmekalt järjest jõulisemat sallimatuse kasvu liiklust ohustavate joobes juhtide suunal.

„Statistikastki nähtub, et võrreldes mullusega on Lõuna-Eesti liiklejad üha enam võtnud oma südameasjaks teed ja tänavad joobes juhtidest puhtad hoida. Kui mullu kõrvaldati aasta jooksul tähelepanelike inimeste vihjete peale liiklusest ligemale 350 napsitanud roolikeerajat, siis tänavu on kogukonna abil on rooli tagant juba ära nopitud pea 300 purjutanud sohvrit,” selgitas Soekarusk.

Politseijuht tänab nii julgeid klienditeenindajaid kui ka kõiki teisi, kes ohtu märganuna sellest politseile teada annavad või suisa ise ohtliku juhi teekonna lõpetavad.

Viimased uudised