Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnavalitsus teatas hiljaaegu, et „ausal konkursil” on leitud uus direktor Nöörimaa Tugikodule, oma ala professionaal.

See oma ala spetsialist oli muidugi Halliki Karba, Anti Allase sõber ja võitluskaaslane sotside kambast. Kui Halliki töö kaotas, siis olla ta lubanud oma saunaukse linnapea nina ees kinni lüüa, teadis rahvasuu paotada. Kuna härra linnapea oli tuntud Punga spaa sage külaline, siis oli aja küsimus, kuhu ta oma seltsimehe sokutab.

Ausat ja läbipaistvat valitsemist lubanud Allas on süüdimatul kombel oma kamraade toppinud linnaga seotud ettevõtetesse ja ametitesse.

Ei saa ka mainimata jätta, et mitte kunagi pole olnud linna valitsemise juures isikuid, kes on korruptsioonis kriminaal- või väärteokorras karistatud. Kaks isikut on lausa korruptsiooni eest süüdi mõistetud. Üks võimul olev saadik kommenteeris asja nii: Olgu või vähe lollim, aga peaasi, et oma.

„Pean oluliseks tööd meeskonnas, sest ühine liikumisjõud viib edasi ja annab tulemusi,“ sõnas Halliki Karba. Andiski tulemuse – leib jälle laual.

Aga nagu üks sotsiaaldemokraate toetav ERRi ajakirjanik ütles: Nad on nii normaalsed.

Tarmo Piirmann
Võru linnavolikogu liige
Isamaa

Viimased uudised