Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Usaldusväärselt Võru inimeselt saabus vihje ID-kaartide kokku korjamise kohta pensionäride päevakeskuses ja nendega linnapea poolt hääletamisest eelmistel valimistel.

Võru inimese vihje peale saatis kommentaari pensionäride päevakeskuse juht Astrid Hurt:

„Olen SA Võru Pensionäride Päevakeskuse juhatuse liige ja soovin teada, kust põhineb uudises avaldatud info Võru Pensionäride Päevakeskuses toimunud 200 ID kaardiga toimunud häälte andmine Anti Allaselele. Võin vastutustundega kinnitada, et päevakeskuses pole sel ega eelnevatel aastatel toimunud ühtegi seadusevastast ID kaardiga hääletust. Lisan, et meie eakatel on piisavalt mõistust ja otsustusvõimet ainuisikuliselt hääletada oma valitud kandidaadi poolt. Avaliku laimu eest palun ka avalikku vabandust kõigis kanalites, kus olete seda laimu levitanud.”

Siin on esialgne artikkel saabunud vihje kohta:

Võru inimene saatis Lõunaeestlasele vihje, et eelmistel valimistel oli Võru pensionäride päevakeskuses kogutud ligi 200 ID-kaarti kokku ja nendega hääletatud linnapea poolt. Nüüd pidi käima sama asi.

Lisaks käib üks suur kingituste jagamine, et linnapeale hääli saada.

Isamaa Võru esinumber Tarmo Piirmann on teinud üleskutse anda teada häälte ostmisest Lõuna-Eestis. Vihjajate anonüümsus on garanteeritud.

Viimased uudised