Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru kesklinna uus liiklusskeem. Kujutis: Google Maps

Võru kesklinnas Jüri tänaval suletakse alates esmaspäevast, 30. aprillist liiklus keskväljaku ehituse ajaks. Plaanide kohaselt jääb teelõik suletuks kuni 4. juulini.

Liiklus suletakse Jüri tänaval Koidula ja Tartu tänava vahelisel lõigul. Katariina allee mõlemad lõigud muudetakse kahesuunaliseks ja tänaval keelatakse parkimine. Samuti suletakse Katariina kiriku esine parkla.

Keskväljaku ehitaja TREV-2 Grupp AS on teinud taotluse teelõigu sulgemiseks, et alustada vee-, kanali- ja sadevee trasside ehitusega ning tehnovõrkude paigaldamisega. 

Nii Tartu-Jüri kui Koidula-Jüri ristmik jäävad esialgu avatuks. Ümbersõidud toimuvad Koidula, Roosi ja Karja tänavate kaudu.

Kõigil, kes on harjunud parkima töötsooni vahetus läheduses, soovitame kasutada parkimiseks bussijaama juures asuvat, Tartu tänava äärde jäävat ajutist parklat.

Muudatused tulevad ka bussiliikluses – Katariina peatus viiakse Karja ja Roosi tänava vahele Jüri tänavale. Peatuses peatuvad liin nr 1 ja linna sisenevad maakonnaliinid. Liinil nr 1 jääb teenindamata Seminari peatus, uus peatus tuleb Jüri-Karja ristmiku lähedale. Kaugliinid sõidavad bussijaama ja sealt välja ringtee kaudu.

Palume ehitustööde käigus pöörata erilist tähelepanu liikluskorraldusvahenditele ning teel liikuda võivatele ehitusmasinatele ja -töölistele. Palume mõistvat suhtumist ja vabandame tekkida võivate ebamugavuste pärast!

Ehitaja sõnul jõutakse töödega Tartu ja Koidula tänavale juuni alguses ning Seminari tänavale juuli alguses.

Viimased uudised