Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Võru päästekomando tänab Sanderit, kes märkas Võru linnas Männiku tänaval majast suitsu tõusmas, roomas majja sisse ja päästis vanema naise elu.

Võru päästekomando tänab sotsiaalmeedias isikut nimega Sander Ehte seoses Männiku tänava sündmusega. Tähelepanelik naaber Sander päästis tänu enda julgusele ning tähelepanelikkusele vanema naisterahva elu.

„Soovime tänada siiralt Sanderit tema julguse ning vapruse eest, kui poleks Sanderit olnud oleks võinud tänane sündmus lõppeda üsna kurvalt,” edastas Võru päästekomando reede õhtul.

Nimelt märkas Sander, et naabermajast tuleb heledat suitsu ning oli kahtlus, et ka naabritädi võib hoones viibida. Sander läks olukorda kontrollima. Hoonele ligemale jõudes selgus, et maja on paksu suitsu täis ja sel hetkel meenus Sanderile, et selles majas elab üks vanem naisterahvas. Sander sisenes kiiresti hoonesse ning roomates ligines naisterahva juurde, haaras naisterahva käest ja juhatas hoonest välja.

Põlengut ei olnud, põhjuseks oli liiga varajane siibri sulgemine. Hoones oli ka suitsuandur, mis oli töökorras ning andis ohust märku.

„Suur kummardus Sander Ehte ees, tubli kodanik, elupäästja!” edastas Võru komando.

Viimased uudised