Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lugeja foto

Võrus vahetati välja tänavavalgustus uute LED-tulede vastu ja see pidi olema varasemast parem, aga tegelikkuses on tulnud probleeme juurde. Inimesed kurdavad, et valgustus jupsib ja palju.

Näiteks ainuüksi sel sügisel on tihti olnud olukordi, kus lambid ei põle. Eile, 4. detsembril põlesid Olevi tänava piirkonnas ainult osa lampidest. Ühes tänavas põles seitsmest lambist ainult kaks. Väga ebameeldiv oli koju minna.
Kolm nädalat tagasi hilisõhtul bussijaamast tulles oli kergliiklusteel (Võru spordikeskuse juurest kuni Räpina mnt-ni) kottpime.
Oktoobri nädalavahetustel põlesid lambid ka siis, kui väljas oli suur valge juba. Need probleemid valgustusega on juba aastaid kestnud. Inimesed ootavad, et linnavalitsus selgitaks probleemide põhjuseid.
Toimetuselt:
Probleem võib olla selles, et linnaisad pole ise Võru elanikud ja ei tea, mis linnas toimub. Kui tööpäev lõppeb, sõidab linna heakorrafirma juht Andres Visnapuu ära koju Rõugesse, kus ta on ka nädalavahetustel ja pole teadlik, kui lambid ei põle. Linnapea Anti Allas ehitab samuti Rõugesse omale maja ja linnas liigub ainult tööpäevadel päevasel ajal, kui lambid ei põle. Võru linna juhtkonda oleks nn turistide asemel vaja inimesi, kes linnas ise elavad ja on probleemidega kursis. Hea näide on uus keskväljak, mis on küll ilus vaadata, aga praktiliselt kasutuskõlbmatu. Turistid kiidavad, aga elanikud nurisevad.
Kommentaarid

Viimased uudised