Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

vastu puud

Täna, esmaspäeva hommikul kella 9.30 ajal oli Võru ligidal raske avarii, kus Mercedes sõitis sisse Opelile, mille tagajärjel käis Opel ära kraavis. Neli inimest viidi haiglasse.

Vastab Kagu jaoskonna patrullpolitseinik Elmer Taal:
Täna hommikul kella 9.30 paiku laekus häirekeskusele info, et Võrumaal Verijärve külas on juhtunud liiklusõnnetus, mille üks osapooltest oli peale kokkupõrget peatumata oma teekonda jätkanud. Sündmuskohale reageeris mitu politseipatrulli ning tänu tähelepanelikult inimeselt saadud operatiivsele infole õnnestus politseinikel avariipaigalt lahkunud sõiduk juba loetud minutite jooksul Kose teel peatada.

Asjaolude selgitamisel selgus, et sõiduauto Opel ning Mercedes liikusid mõlemad suunaga Verijärvelt Võru poole, kui veel teadmata põhjusel sõitis Mercedes tagant otsa tema ees liikunud Opelile. Opel tegi saadud löögist teel mitu piruetti, käis otsapidi kraavis ning jäi lõpuks maanteel pidama. Mercedese juht jätkas peatumata oma teekonda, kuniks politseinikud Kose teel ta teekonna peatasid.

Mõlemas sõidukis oli lisaks juhile veel ka üks kaasreisija, nad kõik said viga ning nad viidi Võru haiglasse. Sündmuskohal selgitas politsei, et Mercedese juht oli kaine ning omab juhtimisõigust. Opeli juhi kainus selgitatakse ekspertiisis, kuid teada on, et temagi omas juhtimisõigust.

Õnnetuse kõik täpsemad üksikasjad selgitatakse alustatud menetluses.

Politsei tänab tähelepanelikku kaasliiklejat, kes operatiivselt info juhtunud õnnetusest häirekeskusele edastas ning seejuures avariipaigalt lahkunud juhi tabamisel suureks abiks oli.

Viimased uudised