Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna hommikul juhtus Võrumaal liiklusõnnetus, milles said viga kaks inimest. Neist ühe, 72-aastase naise elu paraku päästa ei õnnestunud ja ta suri hiljem haiglas.

Täna kella 9.30 paiku laekus häirekeskusele info, et Võru vallas Verijärve külas on juhtunud liiklusõnnetus, mille üks osapooltest, 62-aastane mees oli peale kokkupõrget sõiduautoga Opel Astra peatumata jätkanud oma teekonda sõiduautoga Mercedes-Benz E 220 CDI. Sündmuskohale reageeris mitu politseipatrulli ning tänu tähelepanelikult inimeselt saadud operatiivsele infole õnnestus politseinikel avariipaigalt lahkunud sõiduk juba loetud minutite jooksul Kose teel peatada.

Kagu jaoskonna patrullpolitseinik Elmer Taal ütles, et esialgsetel andmetel liikusid sõiduauto Opel ning Mercedes mõlemad Võru-Verijärve teel suunaga Verijärvelt Võru poole, kui veel teadmata põhjusel sõitis Mercedes tagant otsa tema ees liikunud Opelile. „Opel tegi saadud löögist teel mitu piruetti, käis otsapidi kraavis ning jäi lõpuks maanteel pidama. Mercedese juht jätkas peatumata oma teekonda kuniks politseinikud Kose teel ta teekonna peatasid,“ kirjeldas patrullpolitseinik.

Mercedese juht, Opelit juhtinud 75-aastane mees, Opelis kaasreisijana viibinud 72-aastane naine ning Mercedeses kaasreisijana viibinud 59-aastane mees toimetati Lõuna-Eesti Haiglasse. Paraku selgus hiljem, et Opelis kaasa reisinud 72-aastase naise elu päästa ei õnnestunud ja ta suri haiglas.

Sündmuskohal selgitas politsei, et Mercedese juht oli kaine ning omab juhtimisõigust. Opeli juhi kainus selgitatakse ekspertiisis, kuid teada on, et temagi omas juhtimisõigust.

Õnnetuse kõik täpsemad üksikasjad selgitatakse alustatud menetluses.

Viimased uudised