Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: facebook

Võru Kreutzwaldi Kooli uueks direktoriks valiti Taavi Karu, kes alustab tööd 19. augustil.

„Taavi Karu puhul on tegemist tööka inimesega, kellel on selge ja huvitav visioon tulevikukoolist. Ta on ennast varasematel töökohtadel tõestanud tõsiseltvõetava partnerina,“ kommenteeris valikut abilinnapea Sixten Sild.

Varasemalt on Taavi Karu töötanud pikalt kaubandus- ja turundusvaldkonnas juhtivatel kohtadel ning alates möödunud aasta aprillist vedanud Võrumaa Omavalitsuste Liidus avalike teenuste koosloome arendamise projekti. Taavi Karu panustab aktiivselt kogukondlikku tegevusse, sh haridusvaldkonna edendamisse.

„Mulle on oluline, et Võrumaal on hea elada. Selle tähtsaks eelduseks on hea haridus. Võru Kreutzwaldi Kool kannab vastutusrikast rolli, et meie lastest kasvavad iseseisvalt otsustavad, tegutsevad ja vastutavad inimesed. On suur au ja väljakutse olla osaline seda toetava keskkonna loomisel. Saan rakendada oma seniseid kogemusi, et luua koos kooli töötajatega lastele parim paik kasvamiseks ja õppimiseks,“ ütles Taavi Karu.

Taavi Karu valiti välja viie kandidaadi seast.

Taavi Karu elab Rõuges ja on viimased paar aastat tegutsenud ettevõtjana. 2017. aastal kandideeris ta kohalikel valimistel valimisnimekirjas Meie Vald.

Viimased uudised