Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Fotol vasakult Aleksander Puolakainen, Henri Vink ja Reio Vissel. Foto: VG
Õpilasfirma Katex on Võru gümnaasiumi õpilastest koosnev ettevõtlik meeskond, kes toodab kaitsekotte amplites ja rõdukastides kasvatatavate lillede jaoks.
Toode on aiandushuvilistele abiks eelkõige kevad- ja sügiskülmade aegu. Katexi taimetaitsekotid on valmistatud katteloorist, mis kaitseb lilli ka raskemate ilmaolude, näiteks tormi ja rahe korral. Kotti on lihtne paigaldada – see tuleb ampli või rõdukasti ümber panna ja sisseõmmeldud nööriga sulgeda. Katexi tooteid on kolmes suuruses: väike ja suur kott amplitele ning eraldi kott rõdukastile, et kõik lilled oleksid kaitstud. Meeskond on pälvinud erinevaid auhindu: Värska õpilasfirmade laadalt saadi preemia „Parim väljapanek” ja Tartu õpilasfirmade laadalt tunnustus „Parim terviklahendus”.

Tegemist on Võru Gümnaasiumi esimese õpilasfirmaga, kellel on oma veebileht ning sealt toodete tellimise ja nende eest tasumise võimalus. Noormeeste endi poolt tehtud veebipood on klientidelt väga head tagasisidet saanud. Samuti on kliendid kiitnud noori probleemile uudse lahenduse leidmise ning toote mugava ja lihtsa kasutamise eest.

Tooteid saab tellida ja näha lähemalt, võttes ühendust õpilasfirmaga Instagramis (@of.katex), Facebookis (ÕF Katex), meili teel (of.katex@gmail.com) või tellides veebilehelt katex.ee.

Viimased uudised