Famila/Võru

Balti liigas vastakuti olnud Famila/Võru VK ja Tartu Ülikool/Eeden pidasid omavahel järjekordse neljageimise mängu, kus Võrul õnnestus võtta üks geimivõit.

Sel hooajal on Võru ja Tartu Ülikooli naiskond kohtunud juba kolmel korral. Karikasarjas võttis TÜ/Eeden mõlemas mängus 3:1 võidu ning samas taktis kulges ka laupäevane Balti liiga mäng Võrus.

Tasavägiselt alanud mäng lagunes esimeses geimis võrulannadel aga käest ning Tartu võttis 17:25 geimivõidu.

Geimikaotus mõjus Anett Hollaseta mänginud Võru naiskonnale äratavalt ning teises geimis võeti juba 25:23 võit. Ka kolmandas ja neljandas geimis suutis Võru anda tugeva lahingu, kuid vastu tuli võtta siiski napp kaotus: kolmas geim 21:25 ja neljas 23:25.

Üle platsi mängijaks oli laupäevases kohtumises TÜ/Eeden mängija Kertti Külm, kes tõi 21 punkti. Mari Arak lisas 16 ja Laura Reiter 10 punkti.

Famila/Võru VK poolt tõid punkte Margot Pähn (12), Haide Haring (11), Hanna-Liisa Ilves (11), Annabel Huik (8), Kerli Kubi (3), Laura Kaur (2) ja Kadri Kuusk (1).

Balti liigas peetud seitsme mängu järel on Famila/Võru 12 naiskonna konkurentsis 10. kohal. Juhivad Kohila VC/E-Service ja TÜ/Eeden.

Järgmise mängu peab Võru naiskond Balti liigas 26. novembril liigatabelis 6. kohal asuva Jelgava/LU vastu. Kodusaalis näeb Võru neide taas mängimas 3. detsembril.

Vaata pilte laupäevasest mängust ja järgnevast videost Famila/Võru VK peatreener Raivo Jeenase kommentaari laupäevasele mängule.