Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Andrea Piacquadio/ Pexels

Eesti on ikka tuntud kui nii-öelda nutikas e-riik, mistõttu pole imestada, et online kasiinod on Eestis kergesti kättesaadavad ning seetõttu ka kasvava populaarsusega. Online kasiinosid on väga mitmeid erinevaid ning vahel võib tunduda, et pea võimatu on nende vahel valida. Küll aga on ka see osa tänapäeval lihtsamaks tehtud ning on mitmeid erinevaid portaale, kus on online kasiinod välja toodud ning neid omavahel võrreldud. Tänaseks on turul ka uus võrdlusportaal nimega Kasiinoo.ee, mis pakub kiiret ülevaadet netis olevatest kasiinodest ning nende pakkumistest. Sellised portaalid teevad veebikasiinode vahel valimise oluliselt lihtsamaks.

Miks üldse mängida kasiinomänge?

Tegelikult, ega ei peagi mängima, kui soovi ei ole. Küll aga on kasiinomängudel ka mitmeid positiivseid omadusi. Tänapäeval on neid väga lihtne ja mugav mängida oma hubasest kodust, enam ei pea majast välja minema külma või vihmase ilmaga. Paljud kasiinomängud on olemas online kasiinodes ning valik on isegi suurem kui traditsioonilises majakasiinos. Netikasiinod pakuvad nii spordiennustusi, slotimänge kui ka mitmeid lauamänge nagu näiteks pokker, blackjack ja rulett. Lisaks on tänu uuenduslikule tehnoloogiale võimalik mängida mänge reaalajas, mis annab võimaluse sotsiaalseks interaktsiooniks teiste mängijate ja diileriga. Netikasiinod on tänapäeval tugevalt reguleeritud seaduste ning riigiasutuste poolt, mis teeb nendes mängimise turvaliseks. Ja mis seal salata, mängimine üldiselt võib olla heaks viisiks, kuidas igapäevastest mõtetest ja muredest eemale saada mõneks ajaks.

Kuidas leida endale sobiv mängupakkuja?

Internetist leitavaid Eesti kasiinosid on väga mitmeid ning neil igaühel on oma nägu ja stiil. Netikasiinod pakuvad mitmeid erinevaid mänge ning mitut tüüpi boonuseid uutele ja juba olemasolevatele lojaalsetele klientidele. Sellist kasiinot, mis absoluutselt kõigile sobiks, ei ole ilmselt olemas, kuna igaühel on siiski oma nägemus ning soovid, mida võiks üks hea kasiino pakkuda. Internetist leiab ka erinevaid portaale, mis on oma kasiinovõrdluste abil teinud inimeste kasiino-otsingud oluliselt lihtsamaks. Üheks selliseks portaaliks on turul uus Kasiinoo.ee võrdlusportaal, mis annab kiire ülevaate turul olevatest erinevatest kasiinodest. Kasiinoo.ee portaalis on välja toodud erinevate online kasiinode boonused, minimaalse sissemakse suurus, väljamaksete üle jõudmiseks kuluv aeg ja tasuta keerutuste olemasolu ning suurus. Kasiinoo.ee võrdlusportaal toob võrdlusesse üle 30 erineva netikasiino, mis Eesti turult leiab. 

Sobiva mängupakkuja võiks justkui leida sealt endale küll. Kasiino valikul on aga muid olulisi aspekte ka peale boonuspakkumiste ning lehekülje väljanägemise. Eestis on online kasiinod reguleeritud Maksu- ja Tolliameti poolt, mistõttu on nad mängijate jaoks turvalised ning selles osas muretsema ei pea. Näiteks on Maksu- ja Tolliamet blokeerinud mitmeid internetilehekülgi, milles hasartmängude mängimine on Eestis kättesaadav, kuid neil puudub tegutsemiseks vajalikud korraldus- ja tegevusload. 

Lisaks legaalsusele on oluline, milliseid maksevõimalusi välja valitud kasiino pakub. Tähtis on meeles pidada, et usaldusväärne kasiino pakub mitmeid erinevaid maksevõimalusi ning seejuures tuleb jälgida, et need enda jaoks sobivad oleksid. Näiteks ei ole ju mõistlik sellepärast krediitkaarti teha, et kasiinot külastada, kui see oleks ainus võimalus, kuidas välja valitud kasiinos mängida. 

Mida Kasiinoo.ee portaal siis täpsemalt võrdleb?

Kasiinoo.ee on turul uus kasiinode võrdlusportaal, mis toob täpsemalt välja, milliseid boonuseid kasiinod pakuvad ja mis ulatuses, lisaks on olemas info väljamakse kiiruse kohta ning on välja toodud minimaalse sissemakse suurus. Kõik põhiasjad on justkui olemas sobiva kasiino leidmiseks. Lisaks, on seal üle 30 erinevate veebikasiino, mille vahel valida. 

Kasiinoo.ee võrdlus pole aga vaid nende tunnustega piirdunud. Kasiinoo.ee on välja toonud iga kasiino puhul ka sellised positiivsed omadused, milleks on mõnel kasiinol üle 5000 mängu, live-kasiino võimalus, cashbacki olemasolu, kiired väljamaksed. Nende tunnuste kirjeldamine vastava kasiino juures annab inimesele väga hea ülevaate ning teeb kasiinode vahel otsustamise oluliselt lihtsamaks. Kõik oluline info on ülevaatlikult ja ilma liigse jututa välja toodud. 

Kasiinode külastamise head küljed

Kuigi kasiinosid on nende tulemise algusaastatel Eestis seostatud illegaalsuse ja kuritegudega, siis tänaseks on see arvamus suuresti muutunud. Kasiinode külastamisel on ka häid külgi. Kasiinod on osa meelelahutusmaailmast, olles sealjuures samuti ettevõtted, mis toidavad ka riiki ja riigikassat. Nii nagu mitmed muud maksud Eestis tõusevad, on 2024. aastast suurenemas ka hasartmängumaksu aktsiis, et parandada riigieelarve seisu. Loomulikult ei ole see kasiino külastamise eesmärk, vaid pigem selline taustal tegutsev positiivne omadus.

Üks parimatest võrdlusportaalidest Kasiinoo.ee toob mängijani võrdlused veebikasiinodest, mis Eestis tegutsevad ja inimestel mänguvõimalusi pakuvad. Kasiinomängud on siiski sisuliselt mängud, mis tähendab, et neil on samad positiivsed omadused, mis teistel mängudel – võivad olla abiks stressi leevendamisel ja igapäevaelu probleemidest eemale saamisel, võivad parandada keskendumist ja tõsta meeleolu. Siiski on oluline teadvustada, et hasartmängud on kergesti sõltuvust tekitavad mängud, mistõttu tuleks siiski mängida vastutustundlikult.

Viimased uudised