Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võidupüha ja jaaniöö möödus Lõuna-Eestis rahulikult ning pühadeaegne reede pakkus politseile samapalju väljakutseid kui iga teine tavapärane reede.

Kokku reageerisid Lõuna-Eesti korrakaitsjad 150 väljakutsele ning nende seas ei olnud ühtegi erakorralist või ärevamat juhtumit, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Kümmekond kõigist väljakutsetest olid seotud vägivallaga. Neist tõsiseim leidis aset Tartus Kalevi tänaval, kus öösel kella 1.30 ajal lasid noormehed omavahelise arusaamatuse lahendamisel käiku rusikad.

Keegi selles vahejuhtumis raskeid vigastusi ei saanud, küll aga pidas politsei avalikku korda rikkunud agressiivsed noored kinni, toimetas nad arestimajja ning nende tegevuse selgitamiseks alustati kriminaalmenetlus.

Tabati kuraditosin roolijoodikut

Liikluses toimus raskeim juhtum samuti kella 1.30 paiku Jõgevamaal, kus juhtimisõiguseta joobes noormees kaotas kontrolli oma sõiduvahendi üle ning rullus üle katuse kraavi.

Kokku kõrvaldati möödunud ööpäeva jooksul Lõuna-Eestis juhtimiselt 13 alkoholi tarvitanud autojuhti, kainust kontrolliti aga 2075 roolikeerajal.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised