Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Esmakordselt on Eestimaa tantsukoolidel võimalik osaleda veebikeskkonnas peetaval tantsuvõistlusel, mis ei sea viiruse leviku tõkestamisest tulenevaid piiranguid ning annab tantsijaile võimaluse olla seal, kuhu süda kutsub – laval.

Kui tavapäraselt algab sügishooaeg tantsukoolides tempokalt – luuakse uued tantsud, valmivad kostüümid ning kavandatakse võistluste kalender, siis sel hooajal on läinud teisiti. Ära jäänud või edasi lükatud võistlused on pannud uusi võimalusi otsima, et võistlusvaim tantsijais ei kustuks ning säiliks võimalus end proovile panna. Nii sündis mõte virtuaalselt peetavast tantsuvõistlusest.

Veebikeskkonnas läbiviidav tantsuvõistlus Virtuaalne Tantsulahing 2021 on alanud ning kestab 11. jaanuarist kuni 21. märtsini 2021, mil peetakse kokku 5 tantsulist mõõduvõtmist, et võistluse lõppedes selgitada koondtabeli punktide alusel välja võitja – parimatest parim, kelle päralt on ahvatlev rahaline peaauhind.

Kokku asub võistlustulle 16 tantsukooli üle Eesti, kes teavad, et tants kiidab tegijat ning on võtnud vastu väljakutse kehtivaid piiranguid arvesse võttes lahendada etteantud ülesanne tantsulises võtmes.

Üle nädala pühapäeviti läheb eetrisse tantsuvõistluse ülekanne, kus osalejad saavad teineteise sooritustele punkte jagada ning selgub uue ülesande teema. Ülekande käigus jagavad saatejuhid vihjeid, millistel viisidel järgmisele ülesandele läheneda võiks. Lisaks osalejatele annab punkte ka žürii. Boonusena kutsutakse vaatajaid ülekannete käigus väikesele rännakule Põlvamaa kaunites ja põnevates paikades, et sellega tähistada ühtlasi korraldaja, Põlva Spordi- ja Tantsukool Meie Stuudio 15. juubelihooaega ning pakkuda osalejaile võimalust külastada korraldaja kodukanti veebi vahendusel.

Huvilistel soovitame võistluste käigul silma peal hoida tantsuvõistluse kodulehel tantsulahing.ee ja sotsiaalmeedias #tantsulahing2021.

Viimased uudised