Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Kuigi koroona möllab Venemaal ja iga päevaga tuleb juurde ligi 10 tuhat nakatumist, kaitseb Venemaa presidenti Vladimir Putinit koroonaviiruse eest desotunnel, kust kõik temaga kohtuvad isikud läbi lähevad.

Allolevast videost on näha, kuidas desotunnel töötab. Väliselt näeb see välja nagu duši all käimine. Tunnelis pritsitakse inimesi desoainega. Sealt peavad läbi minema kõik, ka turvatöötajad. Väidetavalt on tunneli läbimine ohutu nahale, näole ja hingamisteedele, vahendab Daily Mail.

Putin viibib Moskva-lähedases Novo-Ogarjovo residentsis ja desotunnel asub samuti seal. Desovedelik sisaldab anolüüti ehk elektrolüüsitud vett ja desinfitseerimisvahendit. Desoseadme nimetus on MIZOTTY.

Sarnast tunnelit kasutatakse hiljem lennujaamades, kaubanduskeskustes, spordihallides, hotellides ja haiglates.

67-aastane president Putin on nakkuse eest varjul oma residentsis. Ta pole nakkust saanud vaatamata sellele, et mitmed tema lähedased töötajad on nakatunud. Nii on nakatunud Putini pressiesindaja Dmitri Peskov, samuti peaminister Mihhail Mišustin.

Venemaal on kokku tuvastatud üle poole miljoni koroonaga nakatumise. Venemaal toimub 25. juunist kuni 1. juulini põhiseaduse referendum, mis tagab Putinile eluaegse valitsemisaja.

Viimased uudised