Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Putini salga liikmed, kes viimati Balti riigijuhtide pilte põletasid, võtsid värskes videos ette USA presidendi Joe Bideni.

„Biden,” ütles Putini salga liige, „lugupeetuks ei saa sind nimetada. Me teame, mida sa praegu kavatsed. Kasutada Ukraina territooriumil taktikalist tuumarelva. Ja teha nii, nagu seda oleks teinud Venemaa. Me hoiatame sind: kui palju sa oled selliseid terroriakte juba teinud. Sa oled alla tulistanud lennuki, Zaporižja tuumaelekrijaama ründasid ja süüdistasid selles Venemaad. Lõhkasite gaasitoru nr 1 ja nr 2 ja jälle süüdistati Venemaad. Kui kaua saab sellist asja jätkata?”

„Me hoiatame sind,” räägib naine, „taktikalisest tuumarelvast kuuleb terve maailm. Me teame, et sa juba kavandad seal midagi sellist. Aga vaata ette, see sul läbi ei lähe. Me ei luba sul enam nii jätkata, nagu sa oled jätkanud. Sa oled kogu oma sõjatehnika toonud Vene piiri äärde. Miks sa seda teed? Meie pole midagi sulle teinud. Oma NATO oled toonud ja ise siia tulnud. Ja siis süüdistad kõiges Venemaad. Venemaa on süüdi selles ja teises asjas. Kas sul häbi pole? Jää vait ja rohkem me sul midagi sellist teha ei luba. Mitte ühtegi terroriakti. Ei Ukraina ega Venemaa territooriumil. kas said aru? Kas kuulsid? Vaata ette!”

Teine naine räägib: „Biden palun, lõpeta sõda. Kas sul kahju pole rahumeelsetest inimestest, kes kannatavad sinu rumalate naljade tõttu, sinu mänguasjade tõttu. See on nagu lasteaed. Ei saa aru, millega mängid. Lõpeta, aitab, kõiki on ära tüüdanud see sõda, nälg ja kõik muu.”

Kolmas räägib: „Biden, teie eest juba põgenes neli regiooni Venemaale. See on alles algus.”

Neljas: „Nord Stream 1 ja Nord Stream 2 on sinu töö, Biden!”

Meesterahvas räägib: „Käed eemale Venemaast! Venemaa on võitmatu! Võit on meiega!”

Video on siin:

Viimased uudised