Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotsiaalmeediasse on pandud video selle kohta, kuidas ema viskab Rumeenias hotellitoas koroonakarantiini ajal väikelapse põrandale. Laps sai vigastada ja viidi haiglasse.

Videos on näha itaalia naist, kes viskab oma mehega tülitsedes hotelli fuajees lapse põrandale maha. Itaalia naine oli jäänud koroonakriisi ajal Rumeeniasse lõksu. Vahejuhtum jäi Rumeenia lääneosas Timisoara linnas hotelli valvekaamera lindistusele.

Naine oli elanud hotellis alates lapse sünnist Bega sünnitusmajas kaks kuud tagasi. Naine oli saabunud Timisoarasse küll oma 38-aastasele rumeenlasest elukaalasele, kes on lapse isa.

Laps oli kohaliku meedia info kohaselt enneaegne ning jäi peale sündi arstide järelvalve alla. Kui ema ja laps haiglast välja said, polnud neil võimalik koroonakarantiini tõttu Itaaliasse Lombardiasse naasta. Naine jäi hotelli, majutuse eest tasusid tema vanemad. Lapse isa külastas neid hotellis, aga naise ja mehe vahel olid tülid.

Pärast lapse mahaviskamist tuvastati lapsel ajutrauma. Laps paigutati haiglas esialgu intensiivi, aga on nüüd Louis Turcanu haiglas tavaosakonnas koos isaga. 23-aastane ema, kellel on veel 3-aastane laps Lombardias viibib aga eeluurimisvanglas.

NB! Videos on häirivad kaadrid, nõrganärvilistele mittesoovitav.

Viimased uudised