Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Häkker Anonymous võttis maha USA Minneapolise politsei kodulehe ja pani selle asemele video, milles kuulutas sõja politseijaoskonnale.

Anonymouse sõnum oli järgmine:

„Tere Ameerika Ühendriikide inimesed. See on sõnum Anonymouselt Minnesota politseijaoskonnale. Politsei vägivald ja mõrvad on üha levinum probleem Ühendriikides. Sellega on nakatunud peaaegu iga piirkond riigis. Minneapolise politseijaoskond on üks hullemaid, seal on palju vägivalda ja korruptsiooni. Sel nädalal oli George Floyd’i jõhker tapmine, mis tõi kaasa protsestilaine ja üleüldise meelepaha. Aga see on kõigest jäämäe tipp kõikide nende surmajuhtumite seas, mille taga on politseinikud.

Tegelikult on viimase kahe aastakümne jooksul tapetud Minnesota osariigis politsei poolt 193 inimest. Viimastel aastatel on olnud mitmeid tapmisi, need on Jamar Clark, Philando Castile, Justine Damond, Thurman Blevins ja Brian Quinones. Kahjuks on enamuse politsei poolt toime pandud tapmiste puhul jäänud ellu politseinik, kes teiselt elu võttis. Nõnda see muudkui jätkub, kuna ükski neist mõrvaritest ei kanna vastutust. See asi on läinud liiga kaugele ja nüüd on inimestel saanud villand.

Viimase George Floyd’i juhtumi puhul on ilmne politseiniku hoolimatu suhtumine inimelusse ja tõendite põhjal oli Floyd täielikult politsei tegevuse ohver, samuti pole leidnud tõendamist väide, et ta kinnivõtmisele vastu seisis. Meie uurimine on näidanud politseinike varasemat vägivaldset käitumist tööd tehes. Vähemalt kaks Floydi kinnivõtmisel osalenud politseinikku, Derek Chauvin ja Tou Thao on varem inimesi tulistanud ja kasutanud liigselt vägivalda. Väljaanne Star Trubune kirjutas sel nädalal, kuidas Floydi surma eest vastutav Chauvin on osalenud mitmetes tulistamise juhtumites, kus inimesed on saanud surma. Floydi juhtumi puhul olid kohal neli politseinikku, kellest üks hoidis rahvast eemal ja kolm hoidsid Floydi jõuga maas kinni.

Te olete siin selleks, et meid rõhuda ja viia elu kriminaalse valitseva klassi tahet. Te olete selleks, et kontrollijate jaoks korda hoida, mitte selleks, et pakkuda turvatunnet inimestele, keda kontrollitakse. Tegelikult olete teie mehhanism, mille abil eliit hoiab elus oma globaalse rõhumise süsteemi. Maailm hakkab aga selle vastu ärkama. Nad on üha vihasemad iga kord, kui verd asjatult valatakse ja sellele midagi ei järgne. Need politseinikud peavad kandma karistust ja politseinik Chauvin peab kandma karistust mõrva eest. Kahjuks ei usalda me teie korrumpeerunud asutust, et õiglus jalule seada. Nii me avalikustame teie kuriteod maailmale. Me oleme Leegion. Oodake meid.”

Viimased uudised