Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Luhamaal saadeti nädalavahetusel Venemaale tagasi kodanikud, kes tahtsid tulla Eestisse kinnisvara ostma või niisama ostlema.

Laupäeval, 22. oktoobril tõkestati Luhamaa piiripunktis riiki sisenemine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kes soovis riiki siseneda kinnisvara soetamiseks. Kuivõrd alus tal piiriületuseks aga puudus, väljastati talle sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

22. oktoobril tõkestati Luhamaa piiripunktis riiki sisenemine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kes tahtnuks tulla Eestisse ostlema. Tema piiriületus tõkestati, talle väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

22. oktoobril tõkestati piiripunktis riiki sisenemine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kel puudus seaduslik alus Schengeni alale sisenemiseks. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Pühapäeval, 23. oktoobril tõkestati piiripunktis riiki sisenemine viiel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kel puudus seaduslik alus Schengeni alale sisenemiseks. Isikutele väljastati sisenemiskeeld ning nad saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Viimased uudised