Vaata, kes hääletasid automaksu poolt, kes vastu (kliki pildil)

Vaata, kes hääletasid automaksu poolt, kes vastu (kliki pildil)

Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Venemaal Pihkva oblastis on poodides suur toiduainete hinnatõus. Ühtlasi on puudus olulistest ravimitest, edastas sotsiaalmeedias Pihkva oblasti kuberner Mihhail Vedernikov.

Puudus on tekkinud südameravimistest, samuti diabeedi, astma ja kilpnäärme ravimitest. Kuberner Vedernikov ütles, et ravimid Lääne sanktsioonide alla ei kuulu, seetõttu peaks ravimitega varustatus peagi paranema.

Kuberner lubas, et kui mingite ravimitega tekib probleem, siis hakatakse neid Venemaal koheselt järgi tegema. Erinevus on vaid pakendi märgistuses.

Kuberneri sõnul Lääne sanktsioonid oblasti majandust eriti mõjutanud pole. Tegevuse on peatanud vaid üks suurem ettevõte: Jura Corporation.

Kuberner tunnistas, et probleeme on väetiste saadavusega. Turismi jaoks pole väliskülaliste puudumine probleem, kuna ilma nendeta on mitu aastat hakkama saadud. Suurem osa turismi mõjutanud koroonapiirangutest on maha võetud.

Viimased uudised