Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Internetis on mitmeid võimalusi lisaraha teenimiseks nii, et ise eriti midagi tegema ei pea. Näiteks on levinud õlleraha kontseptsioon ehk kuidas võimalikult vähese vaevaga internetis raha teenida. Populaarsed õlleraha veebilehed on sellised, kus ülesandeks on videote vaatamine ja küsitluste täitmine ning selle eest saab siis väikest tasu.

Lisaks on olemas sellised nn õlleraha rakendused, mis maksavad raha nii, et ei pea eriti midagi tegema. On olemas mitu äppi, mis maksavad „palka” näiteks selle eest, et lased oma telefoni ekraanil reklaame näidata. Reklaamidele ei pea vahel isegi klikkima. Üks selline äpp on näiteks S’more, kus saab reklaamide vaatamise eest kinkekaarte, vahendab raha.geenius.ee.

Leidub ka äppe, mis testivad kasutajate peal erinevaid süsteeme. Näiteks SMSmoney, mis saadab kasutajale SMS-i ja testib läbi selle, kas telekomide sõnumisüsteemid erinevate riikide vahel toimivad. Palk on paar senti ühe SMS-i eest.

Kui sind privaatsus absoluutselt ei huvita, siis on vabalt Google Plays saadaval ka äppe, mis jooksevad taustal ja koguvad sinu kohta erinevaid andmeid ning maksavad selle eest sulle tasu.

Üldiselt on tasu selliste äppide kasutamise eest muidugi mannetu, aga väike õlleraha kulub ehk marjaks ära.

Viimased uudised