Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotside värske esimees Indres Saar (vasakul) ja peasekretär Rannar Vassiljev. Foto: sotsid.ee

Tundub, et viies bee hakkab Eesti poliitikast taanduma. Igal juhul sotside värske juht Indrek Saar on loobunud lapsikustest ehk jonnakast koostöö välistamisest EKREga.

Mäletatavasti alustas sotside eelmine juht Jevgeni Ossinovski välistamise mängu, millega ta värvis sotsid lõpuks nurka.

Täienduseks olgu lisatud, et just sotsid ja Ossinovski olid need, kes Reformi valitsusest tagandasid, solvumisest, kui Reformi üks alustalasid Jürgen Ligi ütles Ossinovski kohta „sisserändaja poeg”.

Sotsidel on loomulikult põhjust enda sisse vaatamiseks, sest need probleemid, millega Eesti praegu silmitsi seisab, ja miks inimesed viimases hädas EKRE poolt hääletasid tulenevad süsteemsest ja järjekindlast sotside ükskõiksusest ja minnalaskmisest eelmises valitsuses. Taustaks: sotsid on just need, kes peavad ühiskonnas lihtsa inimese, vanade ja väetite eest seisma, aga Eestis sai sotsidest väiksearvulise eliidi taskupartei.

Võru uus keskväljak on monument sotside ülbusele ja arrogantsusele: ajal, kui inimesed nälgivad ning linnal pole raha, et toidupanka abistada ning abivajajatele öeldakse ridamisi ära, kühveldatakse miljoneid maksumaksja raha lihtsalt seisma mingitesse metallist koledustesse.

LÕUNAEESTLANE.

Viimased uudised