Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Värska kuurortravikeskus

Värska spaa andis teada, et sai alles mõned tunnid tagasi elektri tagasi, mis tähendab, et elektrita oldi enam kui ööpäev. Spaa tänab mõistvaid kliente, kes pidid toime tulema küünalde valgel.

Homme töötavad nii Värska Veekeskus kui majutusega külaliste vastuvõtt hotellides tavapäraselt. Tänaseks õhtusöögiks varutud küünlad saab jätta jõuludeks.

Veekeskus tänab kõiki kannatlikke külalisi, kes pidasid Värska kuurortravikeskuses vastu viimaste aastate tugevaima tormiga tekkinud elektrikatkestuse, mis jõudis kesta üle ööpäeva. Seoses piirkonda eile tabanud tormiga oli eile õhtust elektrivooluta kogu Värska ümbrus ja kuurortravikeskuse hooned.

Kuurortravikeskuse personal tegi kõik, et tagada majas viibivate külaliste turvalisus – tagatud oli soe toit, suurepärane päikeseline ilm jalutamiseks ning mõnus vaikus puhkamiseks. Homse hommikusöögi järel saavad kõik külalised kätte oma ravikaardid, arstiajad ja tervendav programm võibki alata. Õnneks sai tagasi saata kaks diiselgeneraatorit, mis olid korraldatud veevarustuse ja soojatagamise taastamiseks – aitäh ettevõtetele Adven, Ramirent ja Storent, kes olid valmis pikema katkestuse puhuks suurest hädast välja aitama.

Ka Värska telefonid olid täna tummad ja oi seda tirinat nüüd, kui taas helistada saab. Küll aga on veel häiritud piirkonna mobiilside – seega ei tasu muretseda, kui te ei saa mõne Värska piirkonnas viibiva tuttavaga kohe ühendust.

Kommentaarid

Viimased uudised