Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Veebis lööb laineid valvekaamera video, kus 81-aastane inglise naine tirib pangaautomaadi juurest eemale varga, kes üritas võtta tema pangakaarti.

Kartmatu 81-aastane vanaema Doreen ütles, et ta on oma raha välja teeninud ja lükkas varganäo eemale, vahendab Daily Mail.

Videost on näha, kuidas varem autotehases keevitajana töötanud naine vastasest kerge vaevaga jagu sai. Naine oli võtmas automaadist oma pensioniraha, kui teda ründas noor naine, kes püüdis talt raha kätte saada.

Kui vanaema noort naist eemale tiris, pistis too karjuma. Eakas naine ei saanudki aru, miks too karjus. Kui üldse, oleks pidanud karjuma eakas naine.

Varas jooksis minema ilma midagi saamata. Eakas naine kukkus pärast seda kokku ja talle kutsuti kiirabi. Pärast 20. mail toimunud rünnakut on eakas naine elanud üle mitu südameatakki ja ta ei taha enam sinna kohta naasta.

Ründajad on siiani tabamata. 81-aastane Doreen töötas varem autotehases keevitajana, aga on nüüd pensionil. Naine elab üksi West Midlandis, tema abikaasa suri vähki 13 aastat tagasi.

Politsei avalikustas video, et varas kätte saada. Videos on näha, et varas on lapseootel, mistõttu on ta võibolla äsja sünnitanud.

Video on siin:

Viimased uudised