Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võrumaa Arenduskeskus lõi võimaluse esitleda oma kooli lõputööd Võru maakonna Teaduspäeval, mis toimub sel sügisel, 24. novembril.

Võru maakonnas ei ole küll ülikooli, mis ehk nii mõnelegi esmalt teadustöödega seostub, aga ometi koostatakse siin igal aastal palju akadeemilisi töid ja muid teaduspõhiseid uurimusi. Võrumaa Arenduskeskus tahab pakkuda platvormi, et koostatud uurimus- ja loovtööd leiaksid rakendust ning neist oleks kasu ka teistele.

Tegemist on piirkonnas ainulaadse võimalusega enda loodud teadustööd, oma ekspertteadmist ja iseennast tutvustada. Samas võiks üritus olla huvipakkuv nii tänastele õppijatele, kes otsivad veel oma suunda elus kui ka Võru maakonnas töötavatele spetsialistidele, kes teadustöödest võivad saada uut inspiratsiooni ja avastamist, sh ka kontakte. Üritusel saab osaleda igaüks ja ilma eelregistreerimiseta.

Töö esitamise tingimused:

– Tegemist on loovtöö, diplomitöö, bakalaureuse-, magistri- või doktoritööga, mis on valminud vahemikus 2017 – 2022.

– Loovtöö või uurimuse on koostanud Võru maakonnaga seotud inimene või töö on koostatud Võru maakonna kohta.

– Osaleja on teada andnud oma soovist oma tööd tutvustada alljärgneva ankeedi kaudu. Võimalus on liituda teaduspäeva ettekande tegemiseks ka veebi teel.

– Osalemissoovist tuleb teada anda täites vastav vorm lingil: https://forms.gle/TNbTX1B5rCcwcQzG8

Pärast töö esitamiseks vajaliku avalduse täitmist, tutvub saadetud infoga Võrumaa Arenduskeskuse spetsialist ja võtab autoriga ühendust edasiste asjaolude täpsustamiseks.

Teaduspäeva Facebooki üritus: https://fb.me/e/1xNgploUS

Viimased uudised