Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval käis politsei Valgas lahendamas tervet hulka peretülisid, milles kannatada said naised ja ühe juhtumi puhul ka laps.

Laupäeva varahommikul sai politsei teate, et Valgas Sepa tänava korteris muutus joobes 31-aastane mees oma pere suhtes vägivaldseks ning lõi elukaaslast ning alaealist last. Politseinike saabudes oli mees sündmuskohalt lahkunud. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Laupäeval puhkes Valgas Vahtra tänava korteris elukaaslaste vahel tüli, mille käigus 52-aastane mees lõi 47-aastast elukaaslast. Politsei pidas lööja kinni. Naise vaatasid kohapeal üle meedikud.

Laupäeva õhtupoolikul puhkes Valgas Laia tänava eramus elukaaslaste vahel tüli, mille käigus oli 18-aastane noor mees löönud 23-aastast elukaaslast. Politsei pidas lööja kinni ning viis esmalt kainenema.

Laupäeva, 7. detsembri õhtul sai politsei väljakutse Valgas Laia tänava eramusse, kus joobes 49-aastane mees oli ähvardanud ning löönud 43-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis esmalt arestikambrisse kainenema.

Kommentaarid

Viimased uudised