Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Helme vallas juhtus reede õhtupoolikul raske liiklusõnnetus, milles hukkus veoautolt löögi saanud ja selle alla jäänud mees.

Jõgeveste külas Võru-Kuigatsi-Tõrva maantee 66. kilomeetril juhtunud liiklusõnnetusest teatati häirekeskusele kella 17.30 paiku.

Esialgse info kohaselt liikus 54-aastase mehe juhitud haagisega veoauto Volvo silla suunas, mis ületab Väike-Emajõge. Silla servas nägi veokijuht liikumas inimest, kellest möödumise eel võttis enam tee vasemasse serva. Sellest hoolimata sai inimene seni tuvastamata põhjusel veokilt löögi, jäi raskeveoki alla ning hukkus sündmuskohal.

Hukkunud mehe isik on veel tuvastamisel, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Haagisega veok jäi sõiduteele ning selle juht viga ei saanud. Politsei selgitas, et veoautot juhtinud mees omas vastava kategooria sõiduki juhtimiseks õigust ning oli kaine. Õnnetuses hukkunud mehe kainus selgitatakse ekspertiisis.

Veoki rehvid vastasid nõuetele ning sõiduk oli tehniliselt korras. Õnnetuse juhtudes oli väljas valge ning nähtavus hea. Teeolud on üle Lõuna-Eesti libeduse tõttu olnud ja on jätkuvalt keskmisest raskemad.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk rääkis, et politsei leidis sillalt arvukalt mehe jalatsijälgi.

„See selgitab, et mees ei olnud liikvel ühest sihtpunktist teise, vaid püsis järjekindlalt ja mõnda aega sillal. Mehe sõiduauto leidis politsei ühe lähipiirkonnas olnud motelli parklast,” selgitas Virk. „Majutusasutuse töötajaid küsitledes selgus, et sõiduk oli sinna saabunud täna päeval, kuid selle juht motellis ei viibinud. Mis asjaoludel sattus mees sillale ning traagilisi tagajärgi toonud õnnetusse, seda selgitame edasise uurimise käigus.”

Tänavu on liiklusõnnetustes hukkunud kuus inimest, mullu samal perioodil kümme.

Lõunaeestlane

Viimased uudised