Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põim Kama. Foto: Valga vallavalitsus

Alates 14. maist töötab Valga valla kommunikatsioonijuhi ametikohal Põim Kama, kes on pikaajalise projektijuhtimise, ürituste korraldamise ning turundamise kogemusega.

„Lõpetan tänavu kevadel Tartu Ülikooli teatriteaduse erialal. Otsisin kooli lõpetamise järel uut väljakutset ning soovisin seniseid kogemusi rakendada kommunikatsiooni ja avalike suhete valdkonnas,“ põhjendas Kama ametikohale kandideerimise otsust. „Kommunikatsioonijuhina on mul võimalus panustada vastloodud koduvalla arengusse ja töötada kaasa selle identiteedi ning maine kujundamisel. See ametikoht ei ole mulle mitte ainult motiveerivaks karjäärialaseks verstapostiks, vaid ka isiklikult südamelähedaseks ülesandeks,“ nentis Põim Kama.

Valla kommunikatsioonijuhi peamisteks tööülesanneteks on valla suhtekorralduse tagamine, vallavalitsuse ja vallavalitsuse hallatavate asutuste kommunikatsioonisüsteemi välja töötamine ning infovahetuse korraldamine meediale; valla teenistujate nõustamine ja juhendamine avalike suhete ja kommunikatsiooni valdkonnas; valla maine ja visuaalse identiteedi kujundamine.

1985. aastal sündinud Kama on lõpetamas Tartu Ülikooli Kultuuriteaduste Instituudis teatriteaduse eriala. Varasemalt on töötanud peamiselt kultuurikorraldaja ja -kriitikuna, aga ka Värska Kultuurikeskuse juhatajana ning eesti keele ja kirjanduse õpetajana Lüllemäe põhikoolis.

Põim Kama on abielus ning peres kasvab kolm last. Pere elab Valga vallas Käärikmäe külas.

Viimased uudised