Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jaana Kala. Foto: erakogu

Alates 9. juulist töötab Valga vallas laste hoolekande spetsialistina Jaana Kala.

Jaana Kala (sündinud 1.09.1987) on lõpetanud Antsla gümnaasiumi ning bakalaureuseõppe Tartu Ülikoolis sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika alal.

Enne Valga vallavalitsusse tööle asumist töötas ta alates 2009. aasta septembrist Kuldre koolis sotsiaalpedagoogi ja karjäärikoordinaatorina.

Jaana Kala peab uut ametikohta heaks väljakutseks just seetõttu, et tegemist on tema jaoks uue erialaga. „Leian, et minu hariduskäik ja senine töökogemus toetavad mind ametis hakkama saamisel. Usun, et suudan oma seniseid teadmisi ja kogemusi rakendades olla vallavalitsuses väärt tööjõuks. Pean ennast usaldusväärseks töötajaks, kiireks õppijaks, empaatiavõimeliseks ja heaks suhtlejaks. Olen uuteks väljakutseteks valmis,“ sõnas uus vallavalitsuse töötaja.

Jaana valdab nii kõnes kui ka kirjas inglise keelt.

Laste hoolekandespetsialisti ametikoha põhieesmärgiks on kohaliku omavalitsuse ülesandeks olevate laste hoolekandeteenuste korraldamine. Peamisteks  tööülesanneteks on laste õiguste ja heaolu tagamine, laste ja perede abivajaduse hindamine ja abistamiseks meetmete pakkumine, laste ja perede abistamiseks juhtumipõhise võrgustikutöö kavandamine ning korraldamine ja puudega laste teenuste vajaduse hindamine ning teenustele suunamine.

Viimased uudised