Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

valga abikeskus

Eile, 30. märtsil andsid kohalikud Valga inimesed politseile teada neljast piirivahejuhtumist, kus Lätist Eestisse tulla soovinud isikud ei kasutanud piiriületuseks ettenähtud kontrollpunkte vaid otsisid võimalusi riiki tulekuks eramajade õuede kaudu.

Infole reageerinud politseipatrullid pidasid Valga linnas päeva jooksul kinni neli inimest, kellele kõigile määrati riigipiiri seaduse rikkumise eest 40-eurosed rahatrahvid.

Seejärel selgitasid politseinikud neile kõigile kahenädalast kodusviibimise kohustust, mille piiriületajad oma allkirjaga ka kinnitasid. Haigustunnuseid piiriületajatel ei olnud ning neil lubati oma viibimispaikadesse suunduda.

Politsei tänab kohalikke inimesi, kes korrakaitsjatele praegusel ajal nii piiriäärsel alal kui ka mujal oma tähelepanekutega suureks abiks on. Lisaks palub politsei kõigil käituda seaduskuulekalt ning arvestada rahva tervise hüvanguks kehtestatud reeglitega, sest mida püüdlikumad praegu ollakse, seda kiiremini see raske aeg mööda läheb ning normaalne elurütm taastub.

Kommentaarid

Viimased uudised