Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Väikese Annabeli geeniravi on tehtud, kõik läks hästi, ravi õnnestus, edastas Annabeli raviks annetusi kogunud TÜ Kliinikumi Lastefond.

Edasi jääb Annabel jälgimisele, esialgu haiglasse, hiljem juba haigla lähedal asuvasse ajutisse koju, ikka koos ema ja isaga.

Ravi teostamise ajal askeldasid pisikese Annabeli ümber kaheksa tohtrit, vanemate sõnul on kogu haigla personal ääretult abivalmis ja väga toetavad. Pisike piiga pidas kenasti vastu ja oli ravi ajal väga vapper, protseduur ise oli aga siiski üsna väsitav, mistõttu üritatakse nüüd lõpuks pisut puhata.

Täna on Ameerika Ühendriikides riigipüha (Independence Day) ja Annabeli ravinud arst naljatas, et väljas lastud ilutulestik oli Annabeli auks! Lastefond on mõistagi arstiga ühte meelt ja me usume, et seda on ka kõik head inimesed, kes väikese tüdruku elu päästmiseks abikäe ulatasid!
Aitäh, et aitasite päästa elu!🙏❤️🙏

Annabeli vanemad ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on seda rõõmsamad, et saame häid uudiseid teada anda vahetult enne eestlastele väga olulise juubelilaulu- ja tantsupeo avaetendust.

Kommentaarid

Viimased uudised