Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Erinevad hindu võrdlevad veebilehed on oluliselt muutnud seda, kuidas ja miks me mõnd toodet ostame. Ilmselt pole kellelegi võõrad sõnad Booking.com ja TripAdvisor hotelli hindade võrdlemiseks. Või kodumaine sarnane vaste neile Hotelliveeb.ee näol, kust leiad laia valiku puhkusepakette. Lisaks mitmed teised erinevaid tooteid ja teenuseid vastakuti konkureerima panevad veebilehed.

Enam ei ole müüjal nii lihtne võimalus reklaamida oma pakutavat, kui hetkel turul kõige soodsamat ja paremat. Sina omakorda ei pea aga läbi kammima suures koguses erinevaid veebilehti, et üles leida see kõige soodsamatel tingimustel pakutav kaup. Tänapäeval teevad selle töö sinu eest ära just need mitmed hinnavõrdluse portaalid.

Alljärgnevalt tutvustamegi teile kolme erinevat Eesti portaali, mis koguvad kokku ja aitavad oluliselt lihtsamalt leida endale kõige sobivam ja soodsam turul olev pakkumine.

AskFinancer.com – sõltumatu laenupakkujate võrdlusplatvorm

Isegi ka kõige soodsamad ostud nõuavad siiski rahalisi väljaminekuid. Kuid alati ei pruugi vajaminevat osturaha koheselt olla võtta. Igapäevaseid oste saab pisut paremini planeerida ja ajastada. Kui aga tekivad ettenägematud kulud – külmkapp lakkab töötamast, auto keeldub sõitmast, kasvõi ootamatu hambavalu, mis nõuab suuremat väljaminekut – võib nende kohese tasumisega probleeme tekkida. Sellistel juhtudel võib kõne alla tulla ka rahastamiseks vajaliku summa laenamine. Kindlasti ei tasu seda teha kergekäeliselt. Iga laen on kohustus, mis tuleb tagasi maksta. Kui tegemist ei ole just uute klientide ligi meelitamise erikampaaniaga, on tagastatav summa märgatavalt suurem, kui esialgne laenusumma.

Sellistes olukordades tasubki uurida ka finantsteenuse pakkujate võrdlusi pakkuvaid lehti. Et laenumaailmas paremini orienteeruda, on Askfinancer.com koondanud erinevad laenupakkujad, ja nende tootevaliku, oma lehele kokku. Nii võid saada ülevaate sellest, milline on hetkel soodsaim turul olev kiirlaen, millised on erinevate laenuandjate tingimused ja palju muud.

Tegemist on iseseisva võrdlusplatvormiga, mitte mõne laenupakkuja poolt finantseeritava lehega. Seega võib usaldada, et soovitused ei ole ühele või teisele poole kaldu ja ülevaade pakutavatest laenudest on adekvaatne.

Hinnavaatlus.ee – tehnikaalane hinnainfo koos nõuannetega

Hinnavaatluse puhul on tegemist Eesti vanima ja suurima tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastava internetikeskkonnaga.

Portaalist leiad palju arvutitehnika, koduelektroonika ning kodu- ja fototehnika tooteid. Võiks öelda, et esindatud on enamus suuremaid tootegruppe. Infot leiab pea kõige kohta alates patareidest lõpetades külmikute, arvutite ja ahjudega. Võrrelda saad nii nende hindu kui ka tehnilisi parameetreid. Artikli kirjutamise hetkel oli kokku üle 350 000 erineva kauba. Hinnapakkumisi see- eest ligi 950 000 enam kui 60-lt firmalt.

Toodete rohkusest hoolimata on otsimine väga hõlbus. Selleks on loodud mitmeid parameetreid, mille järgi otsida – kategooriad, tüüp, müüja ja hinnavahemik on vaid mõned neist.

Esmapilgul võib tunduda, et tegemist on väga nii öelda meeste poole kaldu portaaliga. Siiski leiavad palju kasulikku infot ka need naised, kes end detailsete ja keeruliste tehnikavidinatega koduselt ei tunne. Lehelt leiad mitmeid ilu- ja tervisetooted ning kodumajapidamises tarvilikke suuri ja väikeseid kodumasinaid.

Kriisis.ee – toidu- ja tööstuskaupade sooduspakkumised ühes kohas.

Kriisis.ee on portaal, mis koondab enda lehele kokku infot suuremates Eesti kauplustes olevate soodustusest ja käimasolevatest kampaaniatest. See on hea võimalus olla alati kursis soodsaimate toidu- ja tööstuskaupade pakkumistega.

Leht võimaldab otsida tooteid nii kaupade, poodide, tootegruppide kui kampaaniate järgi. Kui sul parasjagu konkreetse toote järgi vajadust ei ole, saad ka lihtsalt tutvuda, mis on teiste ostjate arvates hetkel poodides olevad väärt sooduspakkumised.  Selleks on lehel loodud võimalus igat soodustuses olevat toodet hinnata. Kui leiad, et see on väärt pakkumine, tuleb klõpsata pöial püsti nuppu, vastupidisel juhul aga pöial alla. Antud hinnangute põhjal kujunebki edetabel hetkel poodides olevatest väärt pakkumistest, mida tasuks ehk kaaluda.

Kokkuvõtteks

Need olid vaid mõned lehed, mis aitavad sul teha mõistlikke ostuotsuseid. Lisaks neile on veel mitmeid kodumaiseid ja veel rohkem välismaised veebilehti. Seega enne (suurema) ostu tegemist uuri järgi, kas ehk mõne teise müüja juures oleks see kaup hoopis parematel tingimustel saadaval. Kasuta sellisteks taustauuringuteks erinevaid teenusepakkujaid koondavaid võrdlusportaale. Läbi nende hinnavõrdluste vaatamine võtab vaid mõned hetked. Sellest saada võiv kokkuhoid on tihtipeale aga rahakotis üsnagi märgatav.

Mõistlikke ja soodsaid oste soovides!

Kommentaarid

Viimased uudised