Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Postimees

Erakond Eesti 200 on alustanud skandaalidega. Kõigepealt hõivati jõuga Eesti 200 kaubamärk, mis kuulus Eesti kunstnikele. Nüüd korraldati pühapäeval Tallinnas rändeleppe-vastasel meeleavaldusel provotseeritud konflikt, mille poolest on tuntud sotsialist Indrek Tarand.

Nii nagu kutsus Indrek Tarand hiljuti EKRE miitingul valima sotsialiste, lähenesid Eesti 200 esindajad pühapäeval rändeleppe-vastasele miitingule ja etendasid seal arvatavalt varem kokku lepitud näitemängu. Kõik asjaosalised olid Eesti 200 liikmed ja osalesid eelnevalt samas kõrval toimunud Eesti 200 üritusel „Positiivne alternatiiv”, kirjutab Postimees.

Eesti 200 liige Florian Hartleb nügis lapsekäruga miitingul osalejaid ja ühte fotograafi, samas kõrval filmis seda lapse ema, Eesti 200 projektijuht Teele Holmberg. Hartlebile läks „appi” Eesti 200 vabatahtlike koordinaator Kadri Napritson-Acuna.

Vahetult pärast juhtunut teatas Napritson-Acuna, et pole Hartlebiga kuidagi seotud. Kui provokatsioon paljastus ja Postimees asja kohta järele päris, siis saatis Eesti 200 lakoonilise vastuse, et teema on erakonna jaoks lõpetatud.

Isamaa naiskogu juht Riina Solman märgib Postimehes, et sellega on erakond Eesti 200 jõudnud projektijuhtimises täiesti vastutustundetutu tasemeni – lapse ohtu sattumine demonstratsioonil on Eesti poliitika uus tase.

Viimased uudised