Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Veebis on info, et loodud on uus parempoolne erakond, mis kannab nime Eesti Rahva Erakond. See asutati 24. märtsil ja kantakse registrisse esimese 500 liikme täitumisel.

ERE luuakse Eesti poliitika suurkuju Jaan Tõnissoni vaimsele pärandile. ERE ajalugu ulatub Eesti esimese poliitilise parteina aastasse 1905. Erakond oli siis ja on ka nüüd mõõduka ja tasakaalustatud rahvuspoliitilise mõtte kandja ning elluviija.

Tänased parempoolsed erakonnad ajavad vasakpoolset poliitikat, vasakpoolsed täidavad aga importkäske, mis on kasulikud nende isiklikule karjäärile, aga suureks ohuks meie rahva püsimisele, on kirjas erakonna veebis.

 Oluliste otsustusprotsesside juures olev nö eliit rikastub vaesusesse teel oleva keskklassi arvelt ja kui me midagi ette ei võta on need mõjud pöördumatud. Näeme, et just meie poolt propageeritav paremtsentristlik maailmavaade saaks tuua vajaliku muutuse paremuse poole.

Meid ei aita marurahvuslus, ekstremism ega äärmuslus. Peame ühiskonnas kokkuleppe leidma kõigiga, ka nendega kes on rahvusvähemuses ning austama nende tavasid ja kombeid. See mis meid täna hävitab on globalism ja neoliberalism. Ideoloogiad, mis meile kui geneetilistele talupoegade järeltulijatele on võõrad, seisab erakonna veebis.

Erakonna poliitiline programm.

Viimased uudised