Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jeffrey Epstein. Foto: New Yorgi politsei

USA miljardärist pedofiil Jeffrey Epstein poos end täna New Yorgi vangikongis üles pärast seda, kui kohus avalikustas materjalid selle kohta, kuidas mees kupeldas oma seksiorja mõjukatele isikutele, nende seas Briti prints Andrew’le.

Poomise avastasid vanglatöötajad, kes kutsusid kiirabi, aga sellest polnud enam abi – mees tunnistati lähedalasuvas haiglas surnuks. FBI on hakanud uurima nüüd selle 66-aastase mehe surma, vahendab Daily Mail.

Epstein vahistati 6. juulil kahtlustatuna seksiäris ja teda hoiti vahi all ilma kautsjoni võimaluseta. Ta üritas enesetappu juba 24. juulil ja pandi pärast seda jälgimise alla.

Epsteini surm saabus 24 tundi pärast seda, kui kohus avalikustas dokumendid, mille järgi kupeldas ta oma seksiorja mõjukatele isikutele. Epsteini lähedaste sõprade hulgas olid näiteks Briti prints Andrew ja ekspresident Bill Clinton.

Epsteini süüdistati selles, et ta organiseeris oma sõpradele seksi kümnete alaealiste tüdrukutega tema residentsides New Yorgis ja Floridas vahemikus 2002-2005. Mees end süüdi ei tunnistanud.

Ühe tunnistaja väitel oli teda alaealisena kupeldatud mõjukatele demokraatidele – endisele senaatorile George Mitchell’ile ja Mehhiko kubernerile Bill Richardson’ile, samuti Briti prints Andrew’le. Nii poliitikud kui Briti kuningakoda on süüdistused tagasi lükanud.

Epstein sõbrustas ka Donald Trumpiga, aga pole tõendeid, et ta oleks vahendanud tüdrukuid Trumpile.

Epsteini ootas süüdistuste alusel vähemalt 44 aasta pikkune vanglakaristus. Mõned tema seksiorjad olid 14-aastased.

Epstein oli varem öelnud, et tahab viljastada oma spermaga terve inimrassi, magatades tüdrukuid oma suures New Mexico rantšos. Ühtlasi tahtis ta lasta oma pea ja peenise külmutada pärast surma lootuses, et neid on võimalik kunagi ellu äratada.

Epstein on juba kohtus süüdi mõistetud pedofiil, kellel mõisteti 2009. aastal 13 kuu pikkune vanglakaristus alaealiste tüdrukutega seksimise eest. Epstein oli pärit keskklassi perest ja käis tavalises riigikoolis, ülikoolist kukkus ta välja.

Vaatamata vajaliku hariduse puudumisele õnnestus Epsteinil asuda tööle matemaatika ja füüsika õpetajana prestiižses Daltoni erakoolis Manhattanil. Sellest koolist saigi alguse Epsteini tee mõjukate inimeste seltskonda. Investeerimisfirma Bear Stearns juht Alan Greenberg, kelle lapsed õppisid selles koolis, võttis Epsteini oma firmasse 1976. aastal maaklerina tööle. 1988. aasta asutas Epstein omaenda investeerimisfirma J. Epstein & Company.

Viimased uudised