Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pexels

Viimastel aastatel on märkimisväärselt kasvanud online kasiinode populaarsus, ning selle taga on mitmed erinevad aspektid.

Esiteks on saadaval väga palju erinevaid pakkujaid, kelle juures mängimine on meelelahutuslik ja lihtne. Lisaks pakutakse uutele mängijatele väga ahvatlevaid boonuseid, mille käigus on võimalik saada tasuta keerutusi või hoopis boonusraha. Küll aga tasub olla ka online kasiino valimisel ettevaatlik – väga paljud portaalid ei oma tegutsemiseks vajalikku litsentsi ning tänu sellele ei ole ka legaalsed. Enda turvalisuse huvides soovitame vaadata Eesticasiino.com portaali, sest sealt on võimalik saada väga hea ülevaade kõikidest legaalsetest online kasiinodest. Nende ülevaated on täpsed ja ajakohased, ning lisaks saate erinevate parameetrite abil ka kasiino selekteerida.

Algselt võib tunduda online kasiinode maailmas orienteerumine keeruline, kuid peale mõningast uurimist selgub, et tegelikult on see väga lihtne. Peate kontrollima, millised portaalid on EMTA ehk Maksu- ja Tolliameti poolt kontrollitud. Peale seda võite olla juba üsna kindlad, et teile pakutavad teenused on usaldusväärsed ning ausad. Kui mõnes kasiinos peaks tekkima tunne, et teie raha ei ole ohutus kohas, siis teil on alati võimalus valida ka mõni teine portaal. Tiheda konkurentsi tõttu on saadaval väga palju erinevaid teenusepakkujaid, kelle pakutavad teenused on väga sarnased.

Riiklikud piirangud ja seadusandlus

Eestis on kõik kasiinodega seonduv ära seotud hasartmänguseadusega. Näiteks on seal määratud minimaalne vanus, milleks on tänasel päeval 21- eluaastat. Spordiennustustest võivad osa saada aga juba kõik mängijad, kes on vähemalt 18- aastased. Noorematele inimestele ei tohi teenuseid pakkuda ning nende raha ei tohi vastu võtta. Võib julgelt väita, et sellega saavad ka kõik litsentseeritud kasiinod ideaalselt hakkama. Äärmiselt harva on kuulda juhtumitest, kus kasiinod on lubanud enda portaali mängijad, kellel ei ole selleks piisavalt vanust.

Litsentsi väljastamine on iga kasiino jaoks äärmiselt oluline. Peamiseks põhjuseks on see, et ilma litsentsita ei tohi klientidele teenuseid pakkuda. Samuti peab olema tegevusluba, mis võimaldab mängijatele pakkuda hasartmänge. Olukorras, kus kasiinol ei ole litsentsi, piirab EMTA koheselt ligipääsu leheküljele ning sõltumata sellest, kus te Eesti territooriumil asute, puudub teil ligipääs. See on ka põhjuseks, miks peaksite olema enda rahaga äärmiselt ettevaatlik, kui olete otsimas uut kasiinot. Kui EMTA pole jõudnud veel reageerida ning teete sissemakse – siis võite sattuda olukorda, kus enda raha ei ole võimalik enam portaalist kätte saada.

Milliseid mänge klientidele pakutakse

Võib julgelt väita, et viimastel aastatel on kõige populaarsemaks muutunud slotimängud ehk keerutusmängud. Saate valida endale sobiva panuse ning sümbolid ekraanil liikuma panna. Vastavalt mängujuhendile on saadaval võitvad kombinatsioonid, mida kõik mängijad sooviksid igal keerutusel saavutada. Tavaliselt kehtib reegel, et mida rohkem sarnaseid sümboleid, seda suurem on ka võit. Ära ei tohi unustada ka erinevaid boonusmänge, mis on võimalik tavamängu käigus hankida. Tavaliselt on boonusmängudes võimalus võita suuremaid summasi ning võidud võivad küündida kuni 10000x teie algsest panusest.

Teise populaarse lahendusena on turule tulnud ka live kasiino funktsioon. Nagu ka nimi ütleb, siis on tegemist lahendusega, kus teil tekib tunne, et olete päris kasiinos. Videopildi vahendusel tegeleb teiega diiler, kellega on võimalik mängida erinevaid klassikalisi lauamänge. Olgu selleks rulett, blackjack või hoopis baccarat. Mängude valik on äärmiselt lai ning nende seast endale õige leidmine võib alguses pisut aega võtta. Lisaks on tehtud ka olemasolevatele populaarsetele mängudele mitmeid erinevaid variatsioone. Ruletis näiteks võib mängu minna ühe kuuli asemel kaks või on blackjackis võimalik teha kõrvalpanuseid erinevate sündmuste juhtumiseks. Kõige lihtsam on need ise üle vaadata ning teha järeldus, kas mõni neist võiks teil vere kiiremini liikuma panna.

Mille poolest on online kasiinod paremad või huvitavamad

Loomulikult käib kasiinodega alati kaasas teatud glamuur ja sära, kuid tegemist on siiski meelelahutusega, mis võib muutuda väga kalliks. Online kasiinode puhul on teil võimalik endale näiteks määrata rahaline piirang, millest suuremaid sissemakseid teha ei ole võimalik. See on hea viis kontrollida enda kulutusi. Tavaliste kasiinode puhul on see oluliselt keerukam. Lisaks väldite online kasiinodes ka erinevaid õnnetusi, mis teid tavalises kasiinos võivad tabada. Olgu selleks tüli kaasmängijaga või hoopis mõni muu probleem.

Online kasiinode mängude valik on kordades suurem, kui tavalistes kasiinodes. Kuna online kasiinodel ei ole otseselt ruumipiirangut, siis on võimalik kodulehele mahutada tuhandeid erinevaid slotimasinaid. Samas tavalises kasiinos on ruum piiratud ning leiate tavaliselt 20-30 erinevat võimalust. See aga võib tähendada seda, et teie poolt valitud mäng ei ole teie jaoks võibolla sobiv ning tegevus muutub igavaks. Lisaks ei ole tavalistes kasiinodes saadaval ka pakkumisi. Online kasiinod pakuvad enda mängijatele erinevaid tervitusboonuseid, kuid pakkumisi leiab ka juba aktiivne klient. Erinevad pakkumised on suunatud ka erinevatele inimestele, ning igaüks leiab endale sobiva lahenduse ühel või teisel moel.

Viimased uudised