Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Ööl vastu pühapäeva pärnust kaduma läinud 19-aastast Johannest pole siiani leitud. Politsei kopterit täna appi ei saanud kehva ilma tõttu, aga otsingutesse kaasati droonid.

Ülevaate annab politsei- ja piirivalveameti Pärnu linna piirkonnavanem Karin Uibo:

Kahjuks me helikopterit endale siiski appi ei saanud, sest ilmastiku tingimused olid halvad. Kuid saime Päästeameti drooniga üle kontrollida Pärnu Mai rajoonis olevad rannaäärsed alad. Samuti tuli meile appi Keskkonnainspektsioon, kelle drooniga otsitakse läbi Sauga vallas Nurme külas asuvat Johannese elukoha ümbrust. Piirivalve kaatripatrull kontrollis üle ka Pärnu jõe ning muuli ümbruse.

Pärnu linna turvakaamerate salvestisi üle vaadates selgus, et kaks tüdrukut 29. oktoobri öösel kella 5.09 paiku Johannest siiski ei näinud. Kaamera salvestitelt on tuvastatav, et tegu ei olnud Johannesega.

Johannest nähti viimati 29. oktoobri öösel kella 3.35 ajal ööklubi Vaarika juures. Pärast seda pole lähedased ega politsei Johannesega kontakti saanud.

Vabatahtlikud lõpetasid täna õhtul kell viis pimeduse tõttu mehe otsingud. Hetkel on õhus veel üks droon. Kui tänased tegevused tulemust ei anna, on järgmised otsingutegevused planeeritud ka homsele.

58.3858477,24.4983397

No Description

Viimased uudised