Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tartu Ringtee Selveri Südameapteegi avamine. Foto: erakogu

Südameapteegi kaubamärgi all taasavati Tartu Ringtee Selveris apteek. Senisest avaramas apteegis on laiem valik ravimeid ja teisi apteegitooteid. 

„Kaasaegne apteek peab olema inimestele kättesaadav, et argipäeva toimetuste kõrval oleks lihtne saada nõu ja abi tervise teemal,” ütles ettevõtjast proviisor ja uue Tartu Ringtee Selveri Südameapteegi juhataja Ene Bötker.

Taasavatud Ringtee Selveri Südameapteegis on suurem müügisaal ja laiem sortiment, kui varasemalt. Peale retsepti- ja käsimüügiravimite on apteegi valikus toidulisandeid, loodustooteid ja apteegikosmeetikat.

„Oktoober on aeg, kui meie kliimas on vaja oma immuunsüsteemi vitamiinide- ja mineraalidega turgutada või siis juba külmetuse ja viirustega võidelda,” lausus juhataja Ene Bötker ning lisas, et järjest enam pöörduvad inimesed apteeki, et saada nõu, kuidas ennast ja oma pere hoida terve ja aktiivne hoolimata aastaajast.

Avamise ajal on Tartu Ringtee Selveri Südameapteegis sooduspakkumised kuni 50 protsenti tavahinnast.

Tartu  Ringtee Selveri apteek on proviisorapteek, mis tegutseb  Südameapteegi kaubamärgi all, pakkudes piirkonna klientidele Südameapteegi kliendiprogrammi soodustusi, laia tootevalikut ning proviisorite ja farmatseutide nõustamist. 

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseb 73 apteeki ning ettevõte annab tööd enam kui 370 töötajale üle Eesti. Südameapteegi  tugevaim alustala on kõrgelt haritud proviisorid ja farmatseudid, kes teevad oma tööd südamega. Südameapteegid keskenduvad lisaks ravimite müügile ka tervisetoodete pakkumisele ja tervisealasele nõustamisele.

Viimased uudised