Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotsiaalmeedias on edastatud üks õpetlik ja samas hoiatav kirjeldus koroonavaktsiini ebameeldivate kõrvaltoimete kohta, mis pidi olema viimasel ajal väga levinud.

Kirjeldus on järgmine:

Puutusin täna Paide linnas väga lähedalt kokku vaktsiini kõrvaltoimega. Hakkasin siis spordihalli eest kesklinna suunas parempööret sooritama ja nägin, et pingi peal on pikali vanem naisterahvas.

Jätsin auto keset risti ning hüppasin autost välja ja kiirustasin prouale appi. Kuna seal oleval pingil puudub seljatugi, siis ta rippus seal nagu vibu, jalad maas, keha pingi peal ja pea rippus üle pingi ääre.

Mask oli tal suus hammaste vahel ja ahmis õhku, rebisin tal maski suust ja aitasin proua istuma. Proua väitis, et peale maikuus saadud vaktsiini on tal hakanud sellised hood, et kõigepealt saab jaks otsa ning siis hakkab väga halb.

Seda „jaks saab otsa” kõrvaltoimet kuuleb praegu inimeste suust ning videotest pea igapäevaselt. Analoogne juhtum oli mõned nädalad tagasi ka Türil, kui üks naisterahvas Konsumi ees lapiti maas oli ja väitis, et peale vaktsiini tegemist hakkab tihti halb ja pilt tahab eest ära minna. Aitasin proua koos poekottidega enda autosse ja viisin ta koju, tahtsin talle ka kiirabi kutsuda, aga proua keeldus.

Miks ma seda siin avalikult postitan? Aga selle pärast kallid inimesed, et kui te juhtute nägema sellist olukorda, siis kiirustage inimestele appi ja aidake neid! Väga paljud inimesed lihtsalt sõitsid ja kõndisid mööda ning ei teinud väljagi. Selleks ajaks, kui ma proual maski suu eest ära tõmbasin, oli ta näost ikka väga valge ja konkreetselt lämbumas. See inimene oleks võinud seal täna vabalt ära surra.

Viimased uudised