Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Üks eesti mees avaldas arvamust kaitsetahte kohta. See ei pruugi olla paljude jaoks praeguses olukorras üllatav.

Arvamus on järgmine:

Kaitsetahe suurenes oluliselt, kui EKRE sai valitsusse ja peatas sisserända liinid. Mäletan nii hästi just EKRE-le eelnevat aega, kus uudiseid kuulates oli kogu aeg juba selline tunne, et valge räägitakse tõsimeeli mustaks ja must valgeks. See aeg oli emotsionaalselt väga raske. Kõike räägiti risti vastupidi minu arusaamde ja tõekspidamistega – eriti veel see moslemi immigrantide teema.

Sealt edasi Kaja valitsus on küll selline, kus mina isiklikult käsirelva või rehaga rindele vehkima ei läheks ning oma lapsed saadaks ka esimesel võimalusel minema. Kui ikka valitsus ei hooli rahvast ja kooritakse kümme nahka, siis mida ja kellele siin midagi kaitsta? Kas mõni pankur ronib viimati kaevikusse või mõni valitsuse liige? Kindlasti mitte!

Aga oletame, et minutaoline läheb või mõni teine lihtne inimene, ja tuleb veel rindelt tagasi, käsitu ja jalutu, pime või muidu sant – kaitseb viimasest oma kodumaad, kuid tagasi tulles avastad, et pangamaksed on kolm kuud hiljaks jäänud ja koht pannakse haamri alla.

Mul õnneks laene ei ole, aga elektri arved on kasvanud näiteks üle mõistuse suureks ja ei suuda tasuda. Nüüd veel sant otsa ja sotsiaalabist äkki ei saa ka sentigi.

Mingit korda ju pole isegi välja töötatud selleks puhuks ja tulemuseks ongi nii, et tulen sandina sõjast ning valitsus ja pankurid asuvad taas käsi väänama – ei aitäh!

Eks usun, et see minu jutt läheb vastuollu paljude arusaamaga kodumaast, aga mina näen, et kodumaa väärib minu liigeste hinnaga kaitsmist vaid juhul, kui ma tõesti tunnen, et riik ka minust kuidagi hoolib. Täna mul see tunne puudub!

Täna käitub Kaja valitsus maffiaplikana, kes viskaks Su esimesel võimalusel tänavale. Siit ei ole mõtet edasi soiguda, sest ega teemasid oleks palju ja jutt veniks pikale, aga umbes sellised mõtted on vähemalt minu. Võtke heaks või pange pahaks!

Viimased uudised