Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tuudor Palm. Foto: Greta Külvet

Reedel, 10. veebruaril jätkus Haanjas IBU juunioride karikasarja etapp. Sprindidistantsi võitis naistest itaallane Sara Scattolo, meestest sakslane Benjamin Menz. Eesti koondislastest parimana saavutas Tuudor Palm suurepärase 4. koha, parandades sellega kolmapäeval välja sõidetud tulemust kahe koha võrra.

Palm läbis lasketiirud eksimusteta ja kaotust võitjale kogunes 48,6 sekundit. „Tänane sõit oli kindlasti raskem kui üleeile, kuna tingimused olid keerulisemad. Tegin aga tiirus suurepärase töö ja olen väga rahul,” ütles Tuudor Palm. Ta lisas, et hindab oma praegust vormi väga heaks. „Olen näljane, et saada oma esimene poodiumikoht. Jään seda ootama,” rääkis Palm.

Mark-Markos Kehva saavutas puhta laskmisega oma karjääri parima 10. koha. Lisbeth Liiv sõitis  välja 18. koha, eksides lasketiirus ühel korral. Eesti koondise eest astusid võistlustulle veel Markus Rene Epner, Ivar Všivtsev, Ralf Vikat, Joosep Perv, Gregor Narusk, Violetta Konopljova, Gerda Kivil, Pauline Puusaar, Hanna Gunnari ja Mia Mai Huik.

Haanja IBU juunioride karikasarja etapp jätkub laupäeval, 11. veebruaril teatesõitudega. Võistlus on kõigile pealtvaatajatele tasuta. 

Viimased uudised