Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuigi Eestis hakkas hasartmänguseadus kehtima 2008. aastal, on juba praegu pikk nimekiri veebikasiinodest, mille vahel mängijad saavad valida. Pidage meeles, et mitte kõik operaatorid ei suuda pakkuda kvaliteetset teenust ja ausaid tingimusi.

Oleme oma ettepanekutes tuginenud olulistele kriteeriumidele nagu mängude valik, boonused, mobiiliga ühilduvus ja turvalisus. Jääge meie juurde ja me selgitame lähemalt, milliseid tegureid me selle juhendi koostamisel arvesse võtsime, et saaksite neid kriteeriume edaspidi ise kasutada.

Kuidas valida parim online kasiino Eestis?

Internetikasiino valimine võib olenevalt mängija tüübist olla üsna keeruline. Seetõttu on parimad online kasiinod Eestis sellel saidil www.scams.info/online-casino/estonia/ kategoriseeritud vastavalt sellele, millega need silma paistavad.

Kui olete uus mängija, siis peate valima kõige heldema online kasiino, mis Eestil pakkuda on. Operaator, kes on uute mängijate vastuvõtmisel parim.

Soovitame kategooriad põhjalikult läbi käia ja täpselt uurida, mis teile meeldib. Saate mängida online-kasiino blackjacki, tuhandeid slotikaid, saada suurepärast kliendituge, nautida VIP-programmi ja palju muud.

Allolevast nimekirjast saate teada, kuidas leida Eesti parim online kasiino:

  • Kasiino ohutuse kontroll

Kõige esimese asjana peate otsima litsentse ja sertifikaate, mis näitavad, et teie valitud kasiino Eestis on turvaline.

  • Mänguvaliku kontroll

Seejärel peaksite tutvuma Eesti online kasiino pakutava mänguvalikuga ja veenduma, et teie lemmikmängud on seal olemas.

  • Väljamaksete õigluse kontroll

Pärast seda otsige sõltumatute EE organisatsioonide sertifikaate, mis tagavad kõigi RNG- ja live-mängude aususe.

  • Tervitusboonuse kontroll

Teine oluline asi, mida otsida, on suurepärane boonus uutele mängijatele, millega kaasnevad õiglasedtingimused ja läbimängimisnõuded.

  • Makseviiside kontroll

Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, peate oma valitud online kasiinos üle vaatama saadaolevad makseviisid ja uurima, kas mõni neist sobib teile.

Turvalisus

Turvalisus ei tohiks Eesti kasiinomängurile muret teha. Eesti valitsuse litsentsiga operaatorid peavad mängijate kaitsmiseks ja ausa mängu meetmete pakkumiseks järgima paljusid reegleid ja juhiseid. Samuti peavad nad sõltumatute testimisasutuste kaudu tõestama mängu õigsust ja esitama regulaarseid väljamaksete aruandeid.

Sellisena võite olla kindel, et teie raha paigutatakse kindlatesse kätesse olenemata sellest, kus te mängite. Võttes arvesse sageli isegi pankades toimuvaid pettusi, ei saa te kunagi olla liiga ettevaatlik.

Kui teile meeldib panustada välismaisesse online-kasiinosse, siis vaadake kasiinosid, millel on Malta hasartmänguameti litsents. Paljud neist tervitavad Eesti mängijaid ja neil on kõrgeim turvastandard kogu mängutööstuses. Rohkem infot võib leida siin.

Keel

Loomulikult on Eesti litsentsiga online kasiinod saadaval riigi emakeeles. Offshore-litsentsiga kasiinod võivad olla saadaval inglise ja vene keeles ning pakuvad endiselt oma teenuseid eestlastele.

Klienditugi

Kui kavatsete parimas online kasiinos mõnusalt aega veeta, on seda võimatu teha ilma korraliku tugimeeskonnata, kellele suurema osa päevast loota. Õnneks on Eesti online kasiinod 7 päeva nädalas mitme kanaliga klienditoega.

Parim võimalus abi saamiseks on otsevestlus, mis on tavaliselt saadaval ööpäevaringselt. Internetikasiinode ülevaatamisel võtame arvesse reaalajas vestluse reageerimisaegu ja saadud abi kvaliteeti.

Hasartmängude ajalugu Eestis

Enne 1991. aastat oli Eesti Nõukogude Liidu osa, kus hasartmängud olid ebaseaduslikud. Kuigi riik iseseisvus 1991. aastal, jäi see nõukogude vägede poolt annekteerituks kuni 1994. aastani. Alles siis, kui viimane partii venelasi oli lahkunud, võeti vastu esimene hasartmänguseadus, 1994. aasta loteriiseadus.

Varsti pärast seda võeti vastu 1995. aasta hasartmänguseadus. Need kaks hasartmänguseadust aitasid kaasa hasartmängude legaliseerimisele riigis. Sellest ajast peale on Eesti sihilikult pingutanud hasartmänguturu liberaliseerimise nimel, mis on järjest kasvanud.

Kuigi Eesti hasartmängusektor on reguleeritud alates 1995. aastast, tingis tehnoloogilise arengu tõttu uued hasartmänguseadused.

Samuti alustas valitsus eestlastele oma teenuseid pakkuvate litsentseerimata online-kasiinode veebisaitide piiramist. Need uued arendused tabasid tänavakasiinosid tugevalt, kohalike operaatorite arv pealinnas vähenes enam kui 60%.

ngude loend ja ülevaade

Eesti seadused olid hasartmängude suhtes karmid, kui riik oli endise NSVL koosseisus. Hasartmänguseaduse rakendumine 2008. aastal andis õigusliku aluse kiiresti arenevale online kasiinotööstusele, mis kaasas Eesti hasartmänguseadust puudutavate lõplike otsuste tegemisel Eesti maksu- ja tolliameti. Tänapäeval saavad mängijad nautida laia valikut RNG-, laua- ja live-kasiinomänge. Eesti kasiinod teevad kvaliteetsete ja meelelahutuslike kasiinomängude pakkumiseks koostööd paljude tarkvaraarendajatega.

Boonused ja pakkumised Eesti mängijatele

Enamik operaatoreid pakub tavaliselt erinevaid tutvustusi, mida kõik mängijad saavad ära kasutada. Kõige populaarsemad on aga tervitusboonused. Kõigil uutel mängijatel on õigus neid nõuda, kui nad oma esimese sissemakse teevad. Mõned operaatorid pakuvad ka sissemakseta boonust, kuid see on seotud teatud nõuetega ja võitude väljavõtmine pole nii lihtne.

Pidage meeles, et igal Eesti internetikasiinol on erinev maksimaalne sissemakse summa. Kuna kõik boonused on seotud tingimustega, soovitame teil taotleda ainult summat, mida saate kasutada, ilma et see kahjustaks finantsstabiilsust.

Nagu me juba mainisime, on kõik boonused seotud teatud läbimängimistingimustega, mida peate täitma. Kui soovite boonusega seotud võitu välja võtta, peate boonuse summa mitu korda läbi mängima. Tavaliselt antakse teile selleks määratud ajavahemik.

Kui te nõudeid ei täida, kaotate kõik kasutamata boonusrahad ja nendega seotud võidud. Seetõttu soovitame teil boonust targalt valida ja taotleda ainult madalamate panustamistingimustega pakkumisi. Lisaks soovitame teil taotleda ainult sellist boonuse summat, mille puhul olete kindel, et suudate panustada. Kui teil on konkreetse pakkumise kohta küsimusi, võite alati ühendust võtta klienditoega, et nad saaksid teid aidata.

Parimad makseviisid Eesti mängijatele

Kui rääkida Eesti online-kasiino sisse- ja väljamaksetest, on mängijatel võimalik Eesti kasiinodes tehtavate tehingute tegemiseks valida pika makseviiside nimekirja vahel. Üldiselt võib öelda, et seni, kuni nende valitud internetikasiino on turvaline ja vastab Eesti hasartmänguseadusele, peaksid ka nende maksed olema turvaliselt töödeldud, olenemata valitud sissemakseviisist.

Siiski on teatud maksevõimalusi, mida paljud mängijad peavad teistest mugavamaks. Kuigi tavaliselt soovitame PayPali, peame kahetsusega teatama, et enamik Eesti veebikasiinosid ei toeta seda makseviisi.

Viimased uudised