Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) teavitas internetiteenuse pakkujaid 53 domeeninimest, mille kaudu võimaldatakse Euroopa Liidus sanktsioneeritud telekanaleid vaadata.

„Riigikantselei tellitud avaliku arvamuse uuringust selgub, et Vene kanalite mainimine olulise infoallikana on aastaga langenud 33%-lt 11%-le ning usaldatavus 40%-lt 18%-le. Nende numbrite põhjal võib öelda, et töö Eesti inforuumi kaitsmisel on olnud tulemuslik,” ütles TTJA peadirektor Kristi Talving.

Inforuumi kaitseks ja sanktsioonide täitmise tagamiseks on Eesti tänaseks piiranud 195 veebilehe ja 51 telekanali kättesaadavust. Täpsema info leiab ameti kodulehelt.

TTJA jätkab telekanalite ja veebilehtede monitoorimist. Samuti jätkab amet sideettevõtjate teavitamist telekanalitest ja veebilehtedest, mille levitamine Eestis tuleb rahvusvaheliste sanktsioonide tõttu peatada.

Eestis leiab vaataja endiselt mitmekesist venekeelset meediasisu. TTJA on tegevusloa väljastanud näiteks järgmistele venekeelsetele teleprogrammidele: „Kanal 7”, „Kanal 7+”, „Kino 7”, „Orsent TV”, „OTV”, „Semejka”, „Super Baltic”, „Super Plus”, „3+ Estonia”. Samuti on Eesti  Rahvusringhäälingul oma venekeelne teleprogramm „ETV+”.

Nimekiri lisandunud domeenidest:

sweet-tv.net

rutv.work

rutv.monster

tverkran.net

rutv.pw

teleon.tv

sezon.tv

tv-only.online

ottv.xyz

on24tv.ru

televizorus.online

livehdtv.net

serialrus.tv

live-tv-channels.org

awtv.ru

2tv.one

galam-tv.com

viaway.com

smotreshka.tv

bgtrk.ru

sputnik24.tv

tv159.top

tv38.top

kino24.online

vsevtv.com

telegoo.cc

serial2go.com

allmake.net

ficus.tv

online-red.online

livetvcentral.com

tv124.top

tv96.top

tvrf.city

glaz-tv.net

tv2free.ru

federalnoe.tv

mediabay.tv

ontvtime.online

gipnomag.ru

tv-100.com

tas-ix.tv

ictv.cc

1tv.live

icanlive.tv

smotret-tv.live

naoblake.com

kinorai.org

rus24tv.net

uztv.top

uzbektv.net

ru1.su

Viimased uudised