Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

põlva tervisekeskus

See, et tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski käis esmaspäeval kiiruga Valgas ja Põlvas sealsete elanikega seoses sünnitusosakondade sulgemisega „kohtumas” ning nende muresid „kuulamas”, näitab Eesti poliitikas täiesti uut nahaalsuse ja küünilisuse taset. Miks? Sest Ossinovski on ise Haigekassa nõukogu esimees ja tema juhtimisel need osakonnad kinni pannakse.

Eriti nahaalne oli Ossinovski poolt öelda, et tema ei saa midagi teha, kuna otsuse on teinud Haigekassa. Et siis mida? Ossinovski on ise Haigekassa nõukogu esimees, juhib ja kontrollib selle asutuse tööd, annab suuniseid, võtab tööle ja laseb lahti Haigekassa juhi. Lühidalt öeldes: Ossinovski ise ongi Haigekassa ja sünnitusosakondade sulgemine on otseselt tema otsus.

Ossinovski kiire käik oma tööajast Valka ja Põlvasse oli seotud otseselt valimisvõitlusega, kuna sotside toetus on seoses rahvavaenuliku poliitikaga teel mäest alla ning täna, teisipäeval lubas Valga ja Põlva inimestega minna kohtuma peaminister Jüri Ratas. Selleks, et sotside kustuvat toetust vägisi tõsta, jooksis Ossinovski kiiresti Lõuna-Eestisse, et olla nö esimene. See on sama nagu mõrvar läheb esimesena kuriteopaigale, et jätta muljet, et tema pole milleski süüdi.

Sotsid võiks oma erakonna kinni panna, kuna SDE on muutunud kuritegelikuks organisatsiooniks. Ausalt, aitab juba sellest tsirkusest ja inimeste lollitamisest!

LÕUNAEESTLANE.

Kommentaarid

Viimased uudised