Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pepco

Õues hakkab juba vaikselt külmaks minema, ning suvised tooted peab kappi tagasi panema. Järjest rohkem on vaja mõelda enda riietumise peale, et mitte haigestuda ning loomulikult ka sooja hoidmiseks.

Lühikesed t-särgid asenduvad kampsunitega ja lühikesed seelikud asenduvad pükstega. Enda riietuse valimine võib-olla päris keeruline ning see on ka põhjuseks, miks anname teile mõned nipid, millised riietusideed on trendikad käesoleval sügisel.

Saapad ja poolsaapad

Jalgade soojas hoidmine on kõige olulisem aspekt, sest see aitab vältida haigestumist. Kuidas seda teha aga nii, et see oleks trendikas. Oleme veendunud on käesoleval aastal on jälle populaarsed poolsaapad, millel ei ole nööre. Sõltuvalt tootest on sisu kas karvane või valmistatud nahast. Samuti võib erineda ka välispind. Järgides trendi, siis on moes tumedad toonid – olgu selleks pruun, must või hall. Värvilised tooted on käesoleval aastal aeg kappi panna ja tuleb alustada võitlust niiskuse ja madalate temperatuuridega.

Kui olete varasematel aastatel tundnud, et teie varbad on pidevalt niisked või jalad külmetavad, siis on mõistlik proovida erinevaid lahendusi. Lisaks on alati võimalik enda jalatsite sisse panna ka paksemad tallad. Ühtlasi on tallad ka paik, kust tuleb kõige rohkem niiskust ja külmust teie jalgadele. Korrektselt valitud saabastega sellist probleemi ei ole. Loomulikult, kui enamus päevast olete siseruumis ja tööle sõidate autoga, siis tuleb mõelda õhemate saabaste peale või võtta kaasa vahetusjalatsid.

Naistele mõeldud riided

Kindlasti olete märganud, kuidas erinevates poodides on saadaval laias valikus kampsuneid ja muid tooted, mille kohta võib kaugelt öelda, et see annab mõnusalt sooja. Täpselt sama võib märgata ka PEPCO kaupluses – valikust on võimalik leida paksud kampsunid ning tooted šerpakangast. Selliste riiete kandmine võib olla kõige mõnusam asi, mida enda kehale teha saate. Paljud inimesed alahindavad enda keha soojas hoidmist, kuid tegemist on siiski asjaga, millesse tuleb tõsiselt suhtuda. Keegi meist ei soovi olla haige või tunda ennast ebameeldivalt ehk jahedalt.

Mida peaksite millega sobitama?

Erinevatel aastaaegadel on ka omad trendid. Kui näiteks suvel on teemas väga värvilised ja õhulised riided, siis sügisel muutub see pisut kurvemaks ning üksluisemaks. Esile kerkivad tumedad toonid ja materjalid muutuvad järjest paksemaks. Loomulikult on teil alati võimalus lisada enda välimusele värvi, kuid see jääb juba iga inimese enda otsustada.

Kindlasti on aktuaalsed erinevad kombinatsioonid riietest. Järgnevalt proovime teile anda mõned mõtted ja vihjed, mida võiksite omavahel kokku sobitada selliselt, et see näeks hea välja ja oleks ühtlasi ka praktiline.

  • Dressipüksid ja dressipluusid – vaieldamatult kõige mõnusam ja mugavam kombinatsioon, kuid tavaliselt ei sobib kandmiseks vaid töövälisel ajal.
  • Viisakamad püksid ja dressipluusid – selline kooslus võib väga edukalt toimida ning tagab teile üleüldiselt meeldiva olemise. Dressipluusid on saadaval ka stiilsete ja viisakatena, kuid mugavus säilib.
  • Šerpakangast tooted – enda ülakeha soojas hoidmiseks on väga hea lahendus šerpakanga näol. See on meeldivalt soe ning samuti annab teil äärmiselt hubase tunde.

Millised tooted kindlasti ei sobitu trendika sügismoega

Tegemist on kõigest arvamusega, ning see ei pruugi ühtida kõigi inimeste mõtetega. Küll aga on selge, et ilu nimel ei ole mõistlik ohverdada enda tervist või meeldivat olemist. Käesoleva aasta kevadel on trendikas kanda riideid, mis annavad teile soojust ja on mugavad. Meie kõigi elus on palju pingeid ja ebameeldivusi ning riided on viimane koht, millega seda täiustada. Valige endale riided, mis sobivad hästi selga, hoiavad teid soojas ja mis kõige tähtsam – on mugavad!

Enda välimuse kujundamisel tasub arvestada erinevate moodsate ja trendikate lahendustega, kuid siiski peaksite esimesele kohale seadma enda keha vajadused. Sügisel ringi liikuda õhukeste jalatsite või õhulise kleidiga ei ole mõistlik tegevus. Enda keha eest peab ilusti hoolitsema ja siis võite ka kindlad olla, et teie elu on oluliselt säravam ja parem. Trendikate moenippide kasutamine on alati variant, kuid seda peaks käsitlema soovitusega ja lõpliku otsuse tegema siiski vastavalt enda soovidele.

Viimased uudised