Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Tõrva vallavalitsus

Täna, 22. novembril avati Tõrvas esimene autode tehnoülevaatuspunkt, mida hakkab opereerima A-Ülevaatus. Uue ettevõtmise avamise ja lindilõikamise juures olid A-Ülevaatuse tegevjuht Andres Soots, arendaja Alpter Invest OÜ juhatuse liige Kaimo Kaasik, Tõrva vallavanem Maido Ruusmann ja vallavolikogu esimees Enn Mihailov. 

18 ülevaatuspunkti üle Eesti omav A-Ülevaatuse tegevjuht Andres Soots sõnas, et Tõrva punkti asukoht on ideaalne, sest asub suure tee kõrval. „Teeme seda kõike valla ja kõigi vallaelanikke heaks, samuti oleme palganud siia kohaliku inimese,“ rääkis Soots. „Tegelikult soovisime siia tulla juba vähemalt viis aastat tagasi.”

Tõrva vallavanem Maido Ruusmann väljendas heameelt, et kui üldjoontes kipuvad ääremaal teenused kaduma, siis sedapuhku tekib Tõrva juurde võimalus, mida siin piirkonnas kunagi varem olnud pole. „Kindlasti see heas mõttes vastuvoolu ujumine tasub ära ning Tõrva piirkonna inimesed on ülevaatuspunktiga väga rahul. Kui neli aastat tagasi oli siin kõik tühermaa, siis julge samm siia uus Coop rajada on pannud selle piirkonna tublisti käima,“ sõnas Ruusmann. „Tõrvas on praegu mõnus arenguhoog üleval – investeeritakse, ehitatakse, avatakse. Loodame, et jõud ei rauge ja jätkub samas hoos. Aitäh A-Ülevaatus, aitäh Alpter Invest!“

Tehnoülevaatuspunkti ehitas Alpter Invest OÜ, kes on ka kõrvalasuva Tikste Coopi hoone omanik. Hoonet rendib A-Ülevaatus, kes teostab Tõrva punktis tehnoülevaatust M1, N1, L, O1, O2 ja T kategooria sõidukitele. Punkt on avatud teisipäevast reedeni 9.00-18.00 ning laupäeviti 9.00-15.00

A-Ülevaatus on Eesti suurim tehnoülevaatuse ettevõte. Eestis tegutsetakse alatest 2008. aastast ja esindused asuvad Tallinnas, Kiius, Maardus, Rae vallas, Rakveres, Keilas, Räpinas, Tartus, Tõrvas, Otepääl, Valgas ja Viljandis.

Viimased uudised