Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eile, 25. oktoobril toimunud Tõrva vallavolikogu uue koosseisu esimesel istungil valiti volikogu esimeheks Enn Mihailov, esimeseks aseesimeheks Toivo Põldma ja teiseks aseesimeheks Eero Viisu.

Enn Mihailov (Reformierakond) kogus salajasel hääletusel 21 vallavoliniku toetuse, Eero Viisu (Reformierakond) ja Toivo Põldma (Keskerakond) said vastavalt 17 ja 13 häält.

Tõrva Vallavolikogu esimesel istungil kuulati ära ka Tõrva linnavalitsuse ning vallavalitsuste lahkumispalved.

Tõrvas pole uut võimuliitu veel loodud. Valimised võitis ülekaalukalt Reformierakonna nimekiri, aga nagu kinnitas vallavanem Maido Ruusmann, on kavas keegi veel punti võtta. Praegu käivad võimuliidu loomiseks konsultatsioonid.

Tõrva vallavolikogus on kokku 21 liiget ja volikogus on Eesti Reformierakonna, Eesti Keskerakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ning erakonna Isamaa ja Res Publica Liit esindajad.

Tõrvas vallas elab kokku 6421 elanikku ja omavalitsuse suuruseks on 649km2. Tõrva valla moodustavad endised Helme, Hummuli ja Põdrala vallad, Tõrva linn ning Puka valla Soontaga küla.

Fotol: Tõrva vallavolikogu juhtideks valitud (vasakult) Toivo Põldma, Enn Mihailov ja Eero Viisu. Foto: Tõrva vallavalitsus

Viimased uudised