Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Arthur Jablonski pere. Foto: Tõrva VV
10. novembril toimus Tõrva Kirik-Kammersaalis kaunis isadepäevale pühendatud kontsert, kus kuulutati välja teistkordselt Tõrva valla Aasta isa ning tunnustati kõiki esitatud nominente. Tiitli pälvinu valis nomineeritute hulgast välja seitsmeliikmeline komisjon. Tõrva valla Aasta isaks valiti Tõrva linnas elav üheksa lapse isa ja 17 lapselapse vanaisa Arthur Jablonski.
Jablonski töötab Ritsu Loghomes OÜ-s puidutislerina ning tema kohta jagub pojal vaid kiidusõnu. „Meie isa on alati rõõmsameelne, enesekindel, aktiivne, tark, hea huumorimeelega, kohusetundlik, musikaalne, töökas, seltsiv, hooliv ja väga positiivne inimene. Me ei näe oma isa mitte kunagi pahas tujus, ta alati naeratab ja see rõõmus tuju teeb ka meie tujud alati rõõmsaks. Tema elutahe ja elurõõm pole aastatega vähenenud. Ta hoiab väga oma lapselapsi – jookseb, mängib neile kitarri ja laulab koos nendega lastelaule. Lastelaste näod lähevad alati särama kui näevad, et papa tuleb külla,” kirjeldas iseloomustuses Arthur Jablonski poeg.
Kokku esitati Tõrva valla Aasta isa konkursile kolm kandidaati. Tõrva valla Aasta isa kandidaatide seas oli viie lapse isa, seitsme lapselapse vanaisa Kalev Laar, kes töötab AS-is Heelix Grupp autoremondilukksepana ning keda tütar iseloomustab kui abivalmist ja töökat meest, kel jätkub alati aega oma lastelastega müramiseks.
Teiseks kandidaadiks oli Sulev Adamson, kes on samuti isa viiele lapsele ja vanaisa seitsmele lapselapsele. Ta töötab granuleerijana ettevõttes AS Graanul Invest ning teda on iseloomustanud tütar kui kuldsete kätega meest, kes on väga abivalmis ja heasüdamlik.
Tõrva kirik-kammersaalis toimunud isadepäevale pühendatud kontserdil esines uhkes koosseisus Liivimaa Noorteorkester. Tänusõnadega ja meenetega tunnustati ka teisi esitatud nominente ning üheskoos tähistati tähtpäeva tordi söömisega.
Kommentaarid

Viimased uudised